Rusya ile savaş çıksa kemalistlerin (atatürkçülerin) % kaçı Avrupa'ya kaçar veya % kaçı Rusya'dan yana olur?

Rusya ile savaş çıksa bu sitede bulunan kemalistlerin % kaçı Avrupa'ya kaçar veya % kaçı Rusya'dan yana olur?
VEYA BUGÜNDE OLDUĞU GİBİ % KAÇI RUSYA'YI HAKLI GÖRÜR :)

• %60
    38% (6)12% (1)29% (7)Oy Ver
  • %70
    12% (2)0% (0)8% (2)Oy Ver
  • %80
    6% (1)0% (0)4% (1)Oy Ver
  • %90
    0% (0)50% (4)17% (4)Oy Ver
  • %95
    44% (7)38% (3)42% (10)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|1
6|4

En İyi Kız Görüşü

• Doksanbesi

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Başta kemal olmakla birlikte %90 ı kaçar

1|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Sırf ak partiye olan düşmanlıklarından rus ordusuna katılırlar😀

0|1
    0|0
    • sen gel, bedelli askerlik kanunu çıkar sonra çocuklarınla bedelli kuyruğunda bekle ben akp yönetimi istedi diye savaşa katılayım oldu canım

• savaş çıkarsa müsebbibi kim olacak

• Türkiye durup dururken hiç bir ülkeye düşman olmaz savaş çıkarsa bil ki suçlu Rusyadır

• Bence ilk tayyip kacar.

0|0
    0|0
  • %90 kaçar , Öyle bir şe yolursa rusya ordusuna gönüllü katılacagımdan emin olabilirsin

1|0
    0|0
    • :D bunda şüphem yok. Malesef Rusya ordan Suriye'ye geldi 100'den fazla akerini kaybetti ama kendi ülkesinde hiç bir basın yayın organı Rusya'yı eleştirmedi? Biz ihlal edilen sınırdan dolayı uçaklarını düşürdük? Sözcü ve Cumhuriyet gazetesi ülkemize düşman kesildi? Ben bu kdar kalleşleri ülkemizde barındırdığımızı bilmiyordum.

• soruyu bile gizliden sormuşsun neyin egoistliğindesin?

0|0
    0|0
    • :)) uln gizli sorsam ne sormasam ne. Benim bir çok alanda sorum var. Sizin gibi vatan düşmanlarından korktuğumdan değil.

• Kim vatan düşmanlarından korkuyor? Bir kere korkamasan buradaki 3-5 kişiden saklanmazsın. Neyse hadi

• Zamanında hem düşmanla hem de feodal sistemle savaştılar, tekrar tam olarak aynısı olur ama dinci yobazlar yine gavur yalakalığı yapar o zamanki gibi.

0|0
    0|0
    • Biliyoruz işgaller sırasında ne işler çevirdiklerini kanıtları

Erkekler Ne Diyor 3

• Bence ilk kaçan sen olursun.

0|0
    0|0
  • sırf Türkiyeye düşmalık olsun diye rusyayı desteklerler sangi bu ülkeye düşmanlık yapmak için siyaset yapıyorlar

0|1
    0|0
  • Önce ben kaçmada ben onada razıyım.

0|0
    0|0
Yükleniyor...