Çanakkalede nasıl savaştık biz peki neden bu haldeyiz erkekler yavşak kızlar çift dikiş peki neden?

İNgiltere rusya ABD fransa farkımız yok artık ha turk erkeği ha ingiliz erkeği namus dediğin ne Turk erkeği için kıskanınca öldürmek ya Türk kızı ingiliz erkeği farkı ne pek bir şeynıyor yok hatta erkekler yabanı kızlardan daha hoşlanıyor dahaa kolay veriyor daha açık diye aslında farkımızda yok artıkne haldeyiz gençlik gidiyor farkında mısınız? Bu vatan kuru ekmek su Alahın kudreti imanımızla kurtarıldı.

Güncellemeler:
tek amaç kalkıp facebook facebook buu gerilemiş ülkeyiz
hızlı yazdım ama

0|0
4|13

En İyi Erkek Görüşü

• boşa duyar kasma bacım burası kardeşim erkekler ve çift dikiş kızların sitesi zaten.

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 12

• Haklısın

5|1
    0|0
  • İtikat var ama amelsizlikle ecnebileri bile geride bırakıyoruz.

1|0
    0|0
    • onlar bile kendi hanesine yavşıyo bize yavşamıyor

• yinede türk askeri iyi yetiştiriliyor diye biliyorum belli olmaz

• Molla Muhammed Bahauddin efendinin Hz. Hizir'a yaptigini yapacak gucumuz olsa keske.

• Kelimesi kelimesine katılıyorum. Benim düşüncem insanlar bir kere gevşediği zaman onun devamı geliyor malesef kendimize bir sınır koyamıyoruz bir çizgimiz yok. Gururumuzu çabuk kırıyoruz.

1|0
    0|0
  • nedeni kişisel, herkes kendi çıkarlarını düşünür nedeni o.

1|0
    0|0
  • bu ülkenin kurtulmasının allahla alakası yok insanların kanıyla kazanıldı. eğer sen kendini erkeklerden daha aşağı seviyede görüyorsan diyeceğim yok ama başka kadınları da aynı şekilde göremezsin kimsenin yaşam tarzı seni ilgilendirmez. kıskanınca öldürmekmiş kafaya bak.

0|0
    0|0
    • genelleme değil buu ortam o yöne gidiyor

• gördüklerimden bahsediyorum

• ne gördün söylesene

• kardeşim sensin. Genelleme yapma ancak solcu erkekler senin dediğin gibi. Ama kızlarımızın çoğunluğu bozuk olduğu doğrudur.

0|0
    0|0
    • genelleme değilde o tarafa gidiyoruz

• Kızlarımızı sevmek zorunda değiliz ama. 3 yıldır ülkemdeyim namuslu güzel görmedim ki, seveyim bu yüzden kimseye vatan haini lakabı yapıştıramazsın. Hakaret suçuna girer.

• sanane ya sanki sana dedim

• Bizde millet için çabalıyoruz millet özüne dönsün diye uğraşıyoruz millet işi bırakmış Osmanlıya iftira atıyor tam savunucamm yalanı ortaya çıkacak diye engel atıyor millete dini, Osmanlıyııı anlatacazz biri çıkmış kadınlar niye kapanıyor diye hep bunlar yüzünden.

0|0
    0|0
  • rus kızları bir melek :)

0|0
    0|0
  • Çanakkalede ölenlerin çoğunun dünyaya genlerini bırakma fırsatı olmadı... biz savaşmayıp dağa kaçanların, saklananların torunlarıyız çoğunlukla

0|0
    0|0
    • kanımız turk

• göçebe hayat yaşayan ve yerleştiğinde de yedi cihana yayılan imparatorluk kuran bir topluluğun saf gen haritası olması düşünülemez... Türk kanı safsata, insanları aynı amaca sevk etmek için kurgulanmış bir olgu, Hitlerin ari alman ırkı projesi gibi... ikisi de görevini tamamladı ve artık uzaklaşılması gereken düşünceler

• Doğru tespit. Terbiye önemli

0|0
    0|0
  • Sen evlensensene kadına ihtiyacı olan erkekle adam et?

0|0
    0|0
  • Allah akıl fikir versin bize

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• hersey tv ve imternet yüzünden gercekten kızlar hep tvdekı programları ozenıyorlar. baksanıza zten bırada kızlar oralarını buralarını atıp nasılım nasılım demıyorlarmı aynı bu tarz benm programındakı gıbı.. gercekten allah su acunu kahretsın o kadar sehıt oldu ulke ne zor donemlerden gectı hala da oyle bır tane programına ara verdımı? butun dertler bıttı butun hersey bıttı ınsanın kıyafetı kaldı.. yok survıvor mus savasmıs mucadeleymıs.. orda savasacagına gıt ulkemız ıcın savas pislikler allah ıslah etsın onları

0|0
    0|0
  • lutfen noktalama ısaretı kullan.

ayrıca ataların savastı sen degıl

0|1
    0|0
    • o kadarını biliyorum herhalde

• oldu o zman.
      turkcenı ve dıl bılgını gelıstırmen dılegı ıle

• türkçem bayağı yüksek ;) mantığını geliştirmen dileğiyle

• Ne saçmalamis bu arkadas?

0|0