Bir bayan olarak soyluyorum... bana katılıyormusunz?

bir bayan olarak utanarak soyluyorum ama kadınların araba kullanmasını gercekten hiç begenmıyorum ya genlleme yapmayayım ama cogunu begenmıyorum gecen gun yıne bır kadın soforun altında kalıyordum sagına bakıyor arkasına bakıyor onune bakıyor soluna bakmadan ve sınyal yakmadan dondu azdaha ezılıyordum zor kurtardım cnımı :(

0|0
17|26

En İyi Erkek Görüşü

• helal olsun heralde çok çekmişsiniz bayan sürücülerden bir kadın asla kendine yediremez bunlarıda...

1|0
    0|0
    • evet cok cektım kac tanesnın altında kalıyordum.. teyzemın arabasında da kaza yaptık zaten. gercekten kadın suruculerın arabalarında kendımı hıc guvende hıssedemıyorum. zaten bende araba falan kullanamam cok korkuyorum :(

• anladım zaten evet annem teyzem hep cevremdekı kadınlar da erkkelerı kotulerler kendılerıne asla toz kondurmazlar :D

• hıh işte bu :D

En İyi Kız Görüşü

• Acemi olmayıp gayet güzel araba kullananlarda var tabi (bkz:annem) bazı erkeklerden daha iyi kullanıyor arabayı, kendi prensibi bile var kraliçemin "elini korkak alıştırmayacaksın" 😂😂 kadınlar trafikte fazla dikkat ettikleri için başarısız oluyorlar azıcık salsalar işin ucunu yapacaklar ama işte dediğim gibi kadınlarda genellikle olan aşırı dikkatlilik ve özenlilik. Tıpkı özenerek yaptığımız topuzun daha kötü fakat öylesine yaptığımız bir ev topuzunun daha iyi olması gibi 😄😁

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 25

• Kadınlar biraz heyecanlı oluyor kuralları tam bilmiyorlar

1|0
    0|0
  • bak ben feministim her konuda kadınların da en az erkekler kadar başarılı olacağını savunurum ama tek istisna var araba kullanma. kadınlara ehliyet verilmemeli arkadaş bu zamana kadar düzgün süren 1 tane kadına rastlamadım.

1|0
    0|0
  • Beğenmiyorum.
    ama asla Trafikten defolsunlar gibi bir düşüncede değilim.
    Mümkün olduğunca 1km takip mesafesini koruyorum.

1|0
    0|0
  • Abi cidden doğuştan yeteneksizler. Hayır öğretmeye çalışıyorsun, onu da öğrenemiyorlar. Garip bir halleri var.

1|0
    0|0
  • söfor olmanın erkeği kadınımı var tamam erkek asırı sürer sakin olabilir kadınsa panık yapabilr
    ama sürekli kazalar her iki bireydede mevcut trafik kurallarına kimse uymuyorkı gecen eve gidiyordum yürüyerek adamın biri kırmızı yawas gecip cocuga hafif carptı ya hızlı gelseydi sorumluluk alamazdı bu yuzden genelleme yapma bana sorarsan panik hızla heyecan yapanlarda var tabiki

1|0
    0|0
    • genelleme yapmadım zaten :)) cevremden gordugum kadarıyla soyledım tabıb erkeklerden de berbat soforler var ama kadınlar cok panık cok..

• gecsene sen soldan bana karısma dıye bagırırım :D

• sonra senden sofor olunmaz diyip arkandan küfrederler ÇD

• bende hoslanmıyorum

1|0
    0|0
  • beğenmiyorum demeyelim zaten kadınların geneli korkuyor korkuyu atlatan iyi şöför heyecandan dolayı :D :D

1|0
    0|0
  • Trafik canavarının cinsiyeti yoktur fakat sürücü değilde şöför olan bayanları tebrik edip elini öpesim gelmiyor değil.

1|0
    0|0
  • Araba kullanan bayanlardan nefret ediyorum. :D Bas ulan bas demekten gına geldi acemilerden bıktım...

1|0
    0|0
  • Trafik canavarları

1|0
    0|0
  • yoo bence iyiler hep yol veriyolar :D

1|0
    0|0
  • Kıyamam :D

1|0
    0|0
  • Yaaa biz diyoz kimse inanmıyo

1|0
    0|0
  • aferin kız

1|0
    0|0
  • aynısı bana da oldu nerden geldiğini bile görmedim

1|0
    0|0
  • Aynen sana sonuna kadar katiliyorum kendine guveni olmayan bayanlar lutfen trafige cikmasinlar

1|0
    0|0
  • Evet bazı kadınlar kara balta gibi kanks

0|0
    0|0
  • Öyle bir genelleme yapma bence. Benden çok daha iyi araba kullanan kadınlar vardı

1|0
    0|0
    • genellem yapmadm zaten ama demekkı sorunlular hep bana denk gelıyor :D

• erkek sürücülerin sebep olduğu ölümlü trafik kaza oranları kadınlarınkinden kat kat daha fazla

1|0
    0|0
    • ama erkek sofor de kadınlardan daha fazla.. ya cok panıkler mesela onumuze bır kedı cıksın annem sankı tırın altında kalıcakmısz gıbı cığlık atıyor :D yanı hıc gıvende hıssetmıyorumkendımı kadnlarn arabasında

• valla benm annem falan kzııyor onları sollayanlara kımseye yol vermezler arada yol verırıler o da ya araba cok buyuktur ya da o gecsın kurtuluayım yoksa ben nasıl gecıcem dıye dusunduklerınde verırıler :D

• gerçekten düşündükleri için yol verenlerde çok bunlaı görmezden gelmeyelim

• helal olsun kesinlikle katılıyorum

0|0
    0|0
  • Bende senin gibi dusunuyorum kadinlarin %85 90 ı kotu kullaniyor

0|0
    0|0
  • Ahahaha :D Biz haklıyız

0|0
    0|0
  • Geçmiş olsun.

0|0
    0|0
  • at arabası gibi araba kullanıyorlar sinyal kullanmadan

0|0
    0|0
  • Bir bayan araba kullanıyorsa o araba ALLAH 'a emanet gidiyordur

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 16

• Arabayi çekingen kullanarak kazaya sebebiyet veriyolar bazılarında hiç çekinme yok salgaraya

3|2
    0|0
  • Aynen ben de...

0|0
    0|0
  • Bence cok kibarlar bana hep yol veriyorlar 😎

0|1
    0|0
  • Olur öyle şeyler arada

0|0
    0|0
  • Kadınların demişsin ama üstüme alınmıyorum ben iyi kullanırım :)

1|0
    0|0
    • tabıkıde vardır ıyılerı ama cok panıkataklar :D ya da hep arızalar bana mı gelıyor :D

• aynen çoğu öyle. bende ehliyet alıp trafiğe çıkınca böyle olurmuyum diye düşünüyorum ama sanmıyorum. çoğu cidden beynini başka yerde unutmuş gibi ufak bir şeyden kaza yapacak haberi yok

0|0
    0|0
  • %100 katılıyorum

0|1
    0|0
  • Mesele kadın erkek değildir mesele insanın dikkatsizliğidir :)

1|0
    0|0
  • Katılıyorum gerekmedikçe kullanmasınlar.

0|0
    0|0
  • Sana katılmıyorum.

0|0
    0|0
  • uf sacmalama be

0|0
    0|0
  • Alakasiz cinsiyetle

0|0
    0|0
  • gerçekten fazla tereddütlü sürüyorlar. farkettiğim an uzaklaşırım.

0|0
    0|0
  • Katılmıyorum tabiiki

0|0
    0|0
  • Gayet iyi araba kullanıyorum bayanı erkegi fark etmiyo bazıları araba kullanmaktan anlamiyo

0|0
    0|0
  • sen salaksan kadın napsın?

0|0
    0|0
    • ne alaka? sınyal yakması lazım değilmi ayrıca hıc soluna bakmadı ben saga falan donucek sandm.. teyzemın arabasıyla kaza yaptık gecen gun. snra annem yolda bı kedı cıksın karsısına bı bısey cıksın sankı tırın altında kalıcakmısız gıbı cığlık atar hep korka korka gıdıyorum genelde :D ama tabı ıyı olanlarda yok değil salak demen de gerekmezdı bu arada kırıldım :/

• ozuy dıleyım :(

Yükleniyor...