Türk kadını neden PARA sever oldu?

Eski kadınlar cefakarmış fedakarmış elleri değil ayakları öpülesi kadınlarmış simdiki kadınlara bakıyorum işleri güçleri para para para neden böyle oldular iş cinsellige gelirken aşktan sevgiden bahsederler ama evlilipe gelince para para para onada bir kılıf bulmuşlar geçimimiz sağlanacak kadar para olsun yeter diyolar geçimlerini saglayacaktan kasıt türkiyeninin şartlarında lüx hayat oluyor

0|0
3|3

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• Tüketim toplumu yaratıp pazar payının %70'ni kadın ürünlerinden oluşturup Erkekleri kutuya kapatmışlar aslında kadınların zengin koca istemesinin sebebi de budur

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• İnsan gibi yaşamak istemek nexamandır suç. Fakir edebiyatı yapıp cefakarlar elleri öpülesi, öbürlerini taşlayın. Kimse pohpohlasın diye dünyanın cefasını çekecek değildim.
    Size göre sevgi ve mantık aynı anda yürümüyor galiba.

0|0
    0|0
    • ;) işte tam bahsettigim kız işte

• Ben adamların ne yaptıgını sormadım kadınların bu adamlara eğiliminden bahsediyorum

• Ha onu dert edindiniz şimdi anladım. Gereksiz, eninde sonunda herkes kendine layığıyla olur.
      Rahat yaşam bircok kişiyi cezbeder ve bu yönde bir istek oluşturur.
      Özellikle sosyal medyadan yedigi yemeği, gezdiği yerleri, lüks evini surekli paylaşan insanlar ve ister istemez bunlara özeniliyor ve isteniyor bence sebebi bu.

• Türk erkekleri de uzun boylu olsun 90 60 90 olsun rus hatun olsun bence herkes dengini buluyo

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• Türkiye şartlarında yaşamak lüx zaten. Kağıt toplayarak ev gecindiren ogretmen ile evlenmek istemem ben kadın olsam. Elbette lux sayilan şeyleri yapabilen erkek isterdim. Ben hak veriyorum.

0|1
    0|0
  • Çünkü geçmisten günümüze yav he saçma aşk filmleri, aşk romanları, hikayeleri yüzünden herkesin öyle olması bekleniyor.

Neymis ferhat dagları delmis, mecnun çöllere düsmüs. Afedersiniz ama mnlarına koyim ben onların. Kendiniz olun az.

Türkiye'de açlık sınırı 3000 lira. Kadının da evine en az 4-5000 lira girmesini istemesi normal.

Bırakalım hayatını yasasın. Kocası o parayı kazanmak için it gibi calısırken kendisine ilgi gösteremesin ve karıyla kardes olsun. Gelip buralara aglasın.

0|1
    0|0
    • Ben biraz eski kafalıyım 1000 lira viriyoaa onu yer girmiyosa acından ölür 5000 giriyosada ona göre yaşar... ama para para diye cıldıran ya da aşkı sevgiyi para ugruna satan kadınların allah belasını versn kardeşim

• Yazdiklarin bir sey anlasilmiyor biraz türkce calis kardes

• Seni söverim anlarsın türkçeyi

Yükleniyor...