Kahin olan var mı aranızda yakın tanıdığınız var mı sormak sitediğim merak ettigim şeyler var?

Etrafınızda var mı bildiginiz bir kahin geleceği gorebilen ermis evliyada olabilir derinden düsünebilen bir zatı muuhterem varsa onla irtibat kurmam icin yardımci olabilirmsnz lutfen arkadaslar güvenilir gercekten ileriyi gorebilen biri olsn tesekkurler

0|0
1|5

En İyi Erkek Görüşü

• geleceği yalnız Allah bilir

0|0
    0|0
    • Tabikide Allah bilir ama bazı insanlar derin düsunur Allah katında ermistir Allah sevdigi kullarini kendine yakin eder ve gelecegi hisseder gorur

• Yanılabiliyosun bazen ama ben gelecege dair seyler merak ediyorm hayati akisina birakamam kimselere inancm ve guvenim yok

• o manada geleceği söyleyen yalan söylüyordur

En İyi Kız Görüşü

• yok, o Allah`a mahsus

0|0
    0|0
    • Evet tabikide Gelecegi yanlız Allah bilir Ama ben bir evliya ermis Allah katında derecesi yükselmis bir zat ariyorum cunki onlar insanlara gelecegi ve yasantisi hakkinda yol haritasi cizmelerine yardimci olur pusula gibi dusun

Erkekler Ne Diyor 4

• Yok kalmamıştır

0|0
    0|0
  • ben :) sakalım yok ama öngörüm var mesaj yazabilirsin :)

0|0
    0|0
  • Gaybı allahtan başkası bilemez. Var tanıyorum diyenlerede sakın inanmayın onlar insanların zaaflarını kullanan hokkabazlardır.

0|0
    0|0
    • Allahin ermis evliyalari var gelecegi soyluyo var oyleleri deme oyle yusuf aleyhiselam ruyalari yorar gelecege gonuk olacak olanlari soylerdi yine peygamber efendimiz gecmisten gelecege hatta ahiretteki hayattan ashabına olacak yasanacak olanlari anlatmis gelecek senin elinde ve su syetle sabit biz her insanın kaderini kenfi çabadina bağlı kıldik

• isra suresi 13. ayeti gaybla ilgili değildir kaderle ilgilidir. "insanların kaderini çabalarına bağladık"
      Neml suresinin 65. ayetinde Kul lâ ya’lemu men fî-ssemâvâti vel-ardi-lġaybe illallâh vemâ yeş’urûne eyyâne yub’aśûn buyrularak gaybın allahtan başka hiçkimse tarafından bilinemeyeceği bildirilmiştir.
      Kahin medyum hacı hoca gibi insanlara sen yinede itibar etme güzel kardeşim.

• Altıncı his olurmu.

0|0
    0|0
    • Olabilir ama bu seni herseyi dogru hissetign manasinada gelmez fakat derin düsunen insanlar da genrlde grlecegi hissederler iclerinden gecenler gün isigins cikar

• Yanı ben genelde bu böyle olur su şöyle olur felan dediğim de oluyor da o yüzden söyledim.

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...