Dün Annem rüyasında rahmetli Annenemi görmüş bakın neler olmuş siz cevap verin?

Dün annem çok hastaydı sürekli çok şiddetli öksürüyor üşüdüğünü söylüyor ve hapşuruyordu cidden çok kötü bir gece geçirdik sabaha kadar başında bekledim ilaçlar yaptım uyutmaya çalıştım falan geceyi atlattık şimdi biraz daha iyi uyurken sürekli Anne Annem Annecim diye sayıklıyordu (Sanırım ateşin etkisiyle) Uyandığında sordum ne oldu diye dün Annemi gördüm rüyamda bana yardım ediyordu ilaç verdi ateşimi düşürdü yanımda bekledi sabaha kadar dedi siz bunları neye yorumlarsınız?

0|0
1|4

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• anneye duyulan özlemin yansıması...

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 3

• "Ölüden diri haber" denilir buna. Annenizin ömrü uzun olacak Allah' ın izniyle.

Doktora gittiniz mi?

0|0
    0|0
  • Uyumadan önce anneannen (huzur içinde yatsın bu arada) ile ilgili bir durum oldu mu onu annene anımsatacak herhangi bir şey atıyorum eski bir film, geleneksel bir yemek, eski bir anı vs?

0|0
    0|0
    • Yok hayır ben eve geç geldim gelmeden önce annemin durumu iyiydi eve geldim baktım ateşi var hemen işe koyuldum ilaç verdim ilaç yaptım falan sabaha kadar başında bekledim

• Eve geç geldiğin için bilmiyor olabilirsin kardeş ama rüyalar genelde görüldükleri gecenin gününde bir şey tarafından tetiklenirler bundan dolayı görmüş olma ihtimali çok yüksek.

• hayırlısı olsun

0|0
    0|0
Yükleniyor...