Falima detayli bakacak var mi?

Falima detayli bakacak var mi?

Guzel fal bakan var mı hisleri kuvvetlii olannn ve guzel anlayann yorumlarmiiii?

Güncellemeler:
@wildworld nerdesiniz sizden baskasi iiyi bakmiyor
Yorummmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm

0|0
3|8

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 7

Kızlar Ne Diyor 3

• @wildworld beni unutmayın banada yorum yapacaktınız bugün.. ve kahve falına ufak bir yorum kocaman bir kısmetin var bu kısmetin üstünde iki kişi var sana düşman gibiler yani çekemiyolar seni pek sende onların karışına geçmişsin kendini savunuyosun haklısın haklı çıkıyosun ama balık ters durmuş yani kısmetini yakalayamıyosun bir kaç derdin sıkıntılı yolun var bu yolları geçeceksin birisi dua ediyo hep sana arkandan bu sıkıntıları atlattığında önün aydınlık ferah bir yol bu yolda balıkların var ben madd yorumladım o balıkları ve bu yolun sonunda aşk var

1|0
    0|0
    • Pekii o kisi kim canim? hoslandim cocukmu?

• canım bilmiyorum senin sorularına detay verebilmem için cin yardımıyla bakmam ya da bu tarz şeylerin ilmini öğrenmem gerek ama bence değil bu kişi yeni biri tanımıyosun daha tanışacaksınız

• Yapmaman gereken bisi yapmissin. Kimsenin duymasını istemedigin bisi. Kiyamet kopacak bu konu yüzünden. Dayak bile yiyebilirsin soyleyim. 😄 kucuk bir cocuk vasitasiyla bir erkekle yakinlasacaksin. Ciddi dusuneceksiniz hatya sozlenebilirsiniz bile. Isi gucu seni gozetlemek olan biri var. Cok kiskaniyo seni. Bazi konularda takdir etmisligi var. Komik bir kisilik. Bir kiyafet secmissin ya da sececeksin kendine dugun Nisan parti gibi biryere giymek icin. Cok dogru secim kanka o ortamin gozdesi olacaksin. Sana iftira atmak isteyenler var dedikodunu yapip yalan yanlis seyler soyluyorlar millete. Amaclari seni lekelemek. Aman bacim dikkat. Bir derdin sikintin var icin kabarmis😂
    Hanende kotuluk var. Kotu niyetli insanlara evinizi acmissiniz
    Ugursuzluk akmis o kisiden sizin hanenize
    Yeter bunaldim 😒

0|0
    0|0
  • sana kısmet var kanka :p

0|0
    0|0
Yükleniyor...