Yaptığınız seyleri, sosyal medyada paylaşmak için mi yapıyorsunuz?

Geçen gün oturmuş yemek yiyorduk. Aç bir sokak kedisi geldi yandaki kızların yanına, önlerinde etli yemekler vardı.
Hepsi ayy uyyy eşliğinde fotografını çekiyorlardı kedinin ama bir parça yiyecek vermediler, mikrop diye hayvana dokunmadılar bile.
Bu nasıl beyin?

1|0
20|28

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• Var öyleleri ya. Bir kaç arkadaş bir kere sinemaya gitmiştik korku filmi izlemeye. Ama film beklediğimiz kadar korkunç değildi ama bir ara yanimdaki arkadaşim ara ara "korktuğundan dolayi" bağiriyordu korkulacak bir şey yokken. Şaşirdim. Daha sonra farkettim ki kiz snapchatten bağirirken video çekip yolluyormuş. O gün çok acimiştim kiza.

2|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 27

• Daha bu akşam bir köpeğe yardım ettim. Yolun ortasında yatıyordu, araba çarpmış. Otobüsten gördüm ve şoförden kapıyı açmasını söyleyip indim kucağıma aldım ve yolun kenarına geçirip destek hattını aradım.(Ankara 153)
    Köpeği ilk yardım ekipleri götürdüler.
    İşin ilginç yanı bazı vatandaşlar fotoğraf çekip saçma sapan tavırlarda bulundular. Bende bağırıp çağırdım. Muhtemelen birçoğu sosyal medyada paylaşacaklardı bunu...
    İnsanları tanıdıkça hayvanları daha çok seviyorum.
    Bu arada benimde 2 tane evcil hayvanım var.
    Börte ve Limon :)

scontent-cdg2-1.xx.fbcdn.net/.../...18920073_n.jpg

4|0
    0|0
  • Sosyal medyada baksan herkes hayvan sever ama icraata geldimi kimsede tık yok şoyle bir etrafınıza baksak insanlar evlerinde köoek kedi besliyor dersinki vayyy adam, kadın hayvansever ama evindeki kediye köpeğe bakiyorsun cins köpekler herkes süs pesinde kırma köpek besleyenle ben daha rastlasmadım trajıkomiktir ki ben sunu yakın cevremde bir dostumdada gördüm adamin sosyal medya hesplarina baksan hayvansever cesitli imza kampanyalari paylasiyir kapak fotografina yardima muhtac bir köpeğin resmini koymus kapinizin onune su ve yiyecek koyun diyor ancak adamin kapisinin onunde ne su var ne bir kap yiyecek sözde hayvansever yazık valla

1|0
    0|0
  • Aynen.

1|0
    0|0
  • Öyle kişilerden nefret ediyorum. Hayatlarını sosyal medyaya endekslemişler sadece.

Ne yaparsam sessiz sedasız yaparım, ne yaptığım kimseyi ilgilendirmez.

1|0
    0|0
  • birde masaya yaklaşınca kovanlar var hayvanları hoş pist diye..
    ulan iki lokma eksik yesen billurun mu dökülür memen mi düşer.
    hep diyorum hayat paylaşınca güzel..
    bukadar bencil egoist olunmamalı..
    olmamalıydık insan fıtratı bu değil.. lanet olsun bir paylaşamadık gitti hayatı.

1|0
    0|0
  • Millet artık neyi paylaşacağını şaşırdı, Sosyal medya çıktı çıkalı gizli saklı bir şey kalmadı. Şu an kahvaltıda yumurta keyfi, sucuklu yumurta yaptım buyrun beraber yiyelim. Hanım leğende bulaşık yıkarken ( burada kadının beli yarıya kadar açılmış ), şu an hastanedeyim, kan tahlili yaptım, başarılı bir ameliyat geçirdim, hastane odasında selfi. Annesi ameliyattan çıkmış biri, kadının neredeyse çıplak resmini çekmiş, annem ameliyattan çıktı demiş. Ne yapıyoruz arkadaşlar, ne ima etmeye çalışıyoruz anlamıyorum. Hele sanatçı geçinen bazılarının çektiği selfiler gerçekten sanat adına utanç verici. İsmini büyük gördüğümüz, ama reelde gerçekten ayak altı olduklarını adete ispat etmekte yarışıyorlar. Kurban keserken, kurban eti dağıtırken ( burada et verdiği aile ile selfi yaparak, deşifre etmiş ) Resimleri gördüğümde ben insanlığımdan utandım.

1|0
    0|0
  • Bizler mi cok merhametliyiz onlar mi cok igrenc cozemiyorum ki

1|0
    0|0
  • Sosyal medya kullanmıyorum

1|0
    0|0
  • Cok haklisin toplumumuz iyice gosteris delisi bir budala haline geldi ya da budalalik iclerinde vardida sosyal medya aciga doktu. duygudan yoksun tablet gencligi bunlar...

1|0
    0|0
  • Hayır bu tam bir acizlik örneğidir

1|0
    0|0
  • hayır sosyal medya kullanmıyorum bır tek ks o kadar !

1|0
    0|0
  • Sosyal meda hesabım yok kanks

1|0
    0|0
  • Beyin tertemiz

1|0
    0|0
  • Sosyal medya kullanmıyorum

0|0
    0|0
  • Asla bugün kadar hiç bir sosyal ortamda paylaşmadım. Gereksiz buluyorum

0|0
    0|0
  • sosyal medyayla işim yok.

0|0
    0|0
  • Ne alakası var saçmalama.

0|0
    0|0
  • Bu 15-25 yaş arası nesilden hiç umudum yok.

0|0
    0|0
  • Alakası yok

0|0
    0|0
  • Bu olmayan bir beyin.

0|0
    0|0
  • Buna beyin denirse beyin işte kardes

0|0
    0|0
  • Hayvanlardaki görgü bazı insanlarda cidden hiç yok

0|0
    0|0
  • Herkesin fikri ayrı 5 parmağın beş i bir olamaz

0|0
    0|0
  • Hayır

0|0
    0|0
  • Pek rastgeldiğim insanlar değil..

0|0
    0|0
  • hayır

0|0
    0|0
  • Sende görmek istermisin :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 19

• Öyle insanların ter kokularını bastırmak için durmadan parfüm ve depdorant sıktıklarını düşündükçe aslında onların mikrop yuvası olduğuna eminim. Ayrıca Hz. Muhammet (sav) en temiz ağır kedilerdedir demiştir ve en temiz hayvan kedidir. Sokak kedileri tabiki biraz pasaklı olacak olsun o kadar. Ben çantam da kedi mamasıyla gezip gördüğüm kediye onu korkutmadan mama verirken böyle bencil, iğrenç insanlar midemi bulandırıyor. Hayvan sevmeyen insanı zerre sevmezmiş. Allahım gönüllerimize iyilik versin, sokak hayvanlarını unutmayalım. İyi geceler diliyorum. 🙏🏼

1|0
    0|0
  • Sosyal medya bağımlılığı ve yapmacık duyarlılık insanları bu hale getiriyor işte Sen ne kadar bu nasıl beyinde Sen de onların beyni o kadar

1|0
    0|0
  • Aptallık işte. Bunlar aç insanlar üzerinden pirim yapar yedikleri yemekleri çekip oraya atar, yolda hayvan görse çığlık atar da hayvanları çekip ayy çok totloo diye facebooka atar oraya buraya atar yardıma muhtaç insanları paylaşır ama yolda görse burun kıvırır bunlar böyle. İnsan demeye utanıyoruz böylelerine.

1|0
    0|0
  • Bütün hayatını sosyal medyada paylaşmak için yaşayan insanlar var artık maalesef. Sırf onun için gezen, arkadaşlarıyla buluşan, sevdikleriyle o amaçla fotoğraf çektiren...
    Sadece birileri görsün yeter mantığı.
    Sosyal medya kullanmıyorum, kullansam da bu amaçla yaşamadığım için paylaşmazdım.

1|0
    0|0
  • Beyinsiz onlar

1|0
    0|0
  • Asla o tür alışkanlığım yok

0|0
    0|0
  • Çok haklisin

0|0
    0|0
  • Yemek yerken kediye bende dokunmazdim.
    Ama kedileri cok seviyorum.
    Yiyecek vermemeleri konusunda cok sinirlendim, maalesef var böyle karaktersiz insanlar.

0|0
    0|0
  • Çok yapmacık, samimiyetsiz ve gösteriş meraklısılar. Yaptığım şeyleri sosyal medyada paylaşmak için yapmıyorum, yapanları da hiç anlamıyorum.

0|0
    0|0
  • Hangi beyin?

0|0
    0|0
  • Sözde hayvansever görünüp sirin imaji veren, ezik ruhlu insanlar.

0|0
    0|0
  • Hesabim yok

0|0
    0|0
  • Peki o sırada siz ne yaptınız hayvana

0|1
    0|0
    • İşte bu, sorudur...

• @barraquda Eee.. yani? Soruda, "O kizlar boyle ayıp yaptı ama ben böyle bir iyilik yaptım kediciğe." Yazarak kendime pay çikartmak istemedim ve orasını yazmadım. Dikkat çekilmesi gereken yeri yazdım. Sizde buna saldırıyorsunuz. Fesatlık yapmayın bu kadar.

• Ben ssaldirdim mi ki? Neyin öfkesi bu.. vatandaş sormuş , sorduğu soruyu beğendim ne var ki bunda.. saldirin kıza mi dedim :) sakin..

• Yok daja neler

0|0
    0|0
  • Lafa gerek var mı...

0|0
    0|0
  • beyin var mı diye sormak lazım önce

0|0
    0|0
  • Nefret duyulası insanlar, umarım aynılarını yaşarlar

0|0
    0|0