Şimdi köy evindeyim Elazığ'nın bir köyünde burada bütün kadınlar çok çalışkan?

Valla helal olsun sabahın 5inde ayaktalar annem zor kaldırdı beni o saatte uykulu bir şekilde Kahvaltı hazırladık sizce de köy hayatı mükemmel değil mi 4 gün sonra dönüyoruz İstanbul'a

0|0
7|12

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 11

• Vaay elazıg benım köyüm hic gitmedim ama hssjjs

0|0
    0|0
  • madem sevdin, kal orada. :)

0|0
    0|0
  • ogrendıklerını burdada uygula derım gelırkende ordan bısıler getırmeyı unutmaa ıst otogardanmı gelceksınnn yolunu beklıyelım 4 gun snora :D

0|0
    0|0
    • Esenler de mi ineyim Alibeyköy de mi ne dersin hangisi yakın sana 😁

• Hava Nasıl İstanbul'da çok özledim oraları evim Levent'te benim bu arada

• havalar bu ara gunduz ıyı gecelerı bıraz daha serın karlar erıdı bısı kalmadı ama bızım ısyerınde var hala buzlar baya tepe yapmıstık anca erıyolar :D leventı bılırım az özelden gel hadı yaa burdan bukadar detay yapmıyalım

• Koylu insanin efendisidir.

0|0
    0|0
  • Hangi köyündesin

0|0
    0|0
  • Keşke öyle bir erde yaşayacak kadar zengin olsak

0|0
    0|0
  • ya örnek al

0|0
    0|0
  • En fazla 1 hafta yaşanır öyle yerde

0|0
    0|0
  • Temiz hava temiz insanlar her şey doğal sessiz sakın oh mis 😊

0|0
    0|0
  • Bosuna dememişler köylü milletin efendisidir:)

0|0
    0|0
  • Köylüüü :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• Köy hayatını "mükemmel" olarak görmenizin tek sebebi KAPİTALİZM'dir. Şehirde kapitalist sistem işler. Parayı kullanarak çaba sarf etmeden istediğiniz şeyi alırsınız. Ama doğada kapitalizm yok. Doğada SOSYALİZM var. Her canlı ihtiyacı olanı alıyor. Her canlı kendi imkanlarıyla kendine has bir şey üretiyor ve bunu paylaşıyor.
    İşte böyle arkadaşım. İnsanlar kendi kendilerini yok edecekler böyle devam ederse.

0|0
    0|0
    • Şimdi ksrşımda Kocaman karlı dağlar çatılı ahşap kara gömülmüş evler cayır cayır yanan odanın tam ortasında soba bir hayal et mükemmel Çok mutluyum ya ben

• Ben İstanbul'un göbeğinde yaşıyorum ta çocukken gelmiştim buralara şimdi çok tuhaf oldum sevgili arar ulaşamaz avm ye gidemem sabah duşumu alamadım günlük bakımlar yok sadece evde otur sobanın yanında Mısır patlat birde pencerenin önündeki birikmiş karları temizle 😀 Komşu kızlar geldi bana hediye getirmişler falan İstanbul'da ne değeri bınların hiiiiiç

• Yerinde olmak isterdim keyfini çıkar gizlican

0|1
    0|0
    • Neden gelmiyorsun gelsene sende şimdi komşu kızlar geldi odamızda lak lak ediyoruz babamlarda ormana çıktı bu kışta kıyamette (karda yürümeyi dahi bilmez enişte olarak hava atacak ya)

• Baskil de misin 😀

0|0
    0|0
  • Gerçekten öyle

0|0
    0|0
  • Cidden çok güzel en azından sağlıklı :)

0|0
    0|0
  • Aynen öyle.

0|0
    0|0
  • Elazığda yaşıyorum :)) hangi köy?

0|1
    0|0
Yükleniyor...