Yolcu otobüsünün önünü kestiler çok korkuyorum?

saba 10 da istanbuldan antalyaya giden otobüse bindim dudullu sapağında otobüsün önünü kestiler ve 5 tane iri yarı adam şoföre aç l. an kapıyı tarzı konuştu şoför açtı kapıyı kalktı ayağa hayırdır bilader gibi artis artis konuştu polisler geldi hemen arkamızdaymışlar zaten şoför antalya yolundayım gelin bakalım napıyorsunuz dedi adamlar yakarız bu otobüsü dedi bende korkuyorum ne yapnalıyım o şoför var hala direksiyonda.

0|0
526

En İyi Erkek Görüşü

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 25

• allaha emanet giyorsunuz

1|0
    0|0
  • Filmin sonu ne oldu?

0|0
    0|0
  • Polise sms yaz 155 e durumu anlatan bir sms

0|0
    0|0
  • 155'i ara

0|0
    0|0
  • Yolculuk antalyayami? Eger öyle ise bir mola verildiginde in ve bir başka antalya otobüsüne bin.. Zaten boş gidyor otobüsler

0|0
    0|0
  • Olmaz birşey dağ başımı len ora

0|0
    0|0
  • antalyaya varınsan çaldır -.-

0|0
    0|0
  • yaksalar ne gülerim :D Tutuşmuş eteğinle tabanları yağladığını mısır patlatarak izlerdim herhalde ahaha :D

0|0
    0|0
  • Sorun etme.. Otobüste ilk yanan sen olmayacaksın.. PKK lılar da otobüs yakarak can almışlardı.

0|0
    0|0
  • Koltukların arkasındaki ekranlarda okey tavla falan oynanıyor. Okey oyna istersen. Zevkli oluyor.

0|0
    0|0
  • Birşey olmaz o kadar kişi var otobüste

0|0
    0|0
  • Otobüs 🚌 durunca hemen kaç ordan

0|0
    0|0
  • bişe olmsx

0|0
    0|0
  • :D Hangi dizi o

0|0
    0|0
  • bir bok olmaz

0|0
    0|0
  • sakin ol bişey olmaz

0|0
    0|0
  • otobüsten atla

0|0
    0|0
  • Özel harekat halleder

0|0
    0|0
  • Hiç otobüs yakmislarmi sorsaydin bir ölümle uykuyu birbirine karistirmislar bisey olmaz korkma

0|0
    0|0
  • dudullu istanbulun en varoş pislik yeri diyorlar

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    5

Kızlar Ne Diyor 5

• Eskiyalar bunlar.. polisi bilgilendir ne yapman gerektigini sor. sofor de cahilmis musterilerini boyle zora sokmus.. hic tepki vermemesi gerekti yoluna devam edecekti

1|0
    0|0
  • Polisi ara

0|0
    0|0
    • Yahu arayıp ne Dicem kimse birşey yapmadı

• Korkma

0|0
    0|0
  • Sizin şoför yurek yemiş, abovv

Adam bir inat uğruna bütün otobüsü canından edecek

1|0
    0|0
    • adamlar durdurdu otobüsü bir ayağa kalkmalar eller cepte hayırdır bilader demeler falan bir gör ben olsam korkudan ölürdüm

• Ben en ön koltukta oturuyorum az önce bir arabaya daha upuzun korna bastı kapıyı açıp senin ta geçmişini (seveyim) diye bağırdı birde ardarda sigara içiyor mal yasak olmasına rağmen birde otobüs kullanırken tespih çekiyor hep

• Bu tipler hangi mantikla uzun yol şoförlüğü yapıyor aklım almıyor. Olur da sağ salim varirsaniz firmaya şikayet edebilirsiniz bence. Allah yardimciniz olsun

• Polise haber versene.

0|0
    0|0
    • ne dicem verip kimse birşey yapmadı ki

Yükleniyor...