Arkadaşlar açlık başa bela :( ?

Arkadaşlar buraya yazmak istemezdim ama son çare buraya yazdım. Şimdi sapıklar gelmeyin lütfen 😩 öğrenci evinde kalıyorum herkes memleketine gitti ben kaldım maddi imkanlar yüzünden şimdi evdeyim saat 8 den beri açım yiyecek bir şey yok evde midem bulanıyor 😓 yemek sepetinden bana bir durum bile olsa bir şey gönderebilecek olan biri var mı? Sonra bende ona gönderirim 😢

0|0
8|10

En İyi Erkek Görüşü

• O is sorun olmasin basina. Yani yemeksepeti icin acik adresini vermen lazim birine...

1|0
    0|0
    • Haklısınız ama gerı bende ona gonderecegim yani karşılıksız olmayacak borç gıbı😓

• Ywmwksspeti uyeligin var mi? Varsa yardimci olmaya calisiyim. Dilersen mesaj at.

• Tesekkur ederim...

En İyi Kız Görüşü

• Gonderelim

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• Dolandırıcı, şimdi bu yöntem, bıktım internette böyle sorular görmekten...

Millet eşşek gibi çalışıyor, Cumartesi, Pazar kızımız aç, birde kapısına yemek yolluycak millet.

Git bulaşık yıka, temizlikçilik yap hafta sonu..

Dinlenmek moda oldu...

4|1
    0|0
    • Vıcdansız

• Kes lan adi yaratıklar, kendinize faydanız yok genç yaşta,

Hazıra alışmış karaktersiz, insan olduğunu sanan, din, vijdan duygu sömürüsü yapan istismarcılar.

Bu soruyu kaldırın, nedir bu rezillik, evde yatıyorum yemek sipariş edin acım.

Anasının şeyi yüzsüzlüğe bak.

• Hem büte kalıyor hem de aç 😄

2|0
    0|0
  • Nasıl gönderiliyor

0|0
    0|0
    • Yemek seçimi yapıp online karttan odeniyor sanırım 😓

• Gondermicez

0|0
    0|0
  • Hırsızsın gibi

0|0
    0|0
  • hangi şehirdesin

0|0
    0|0
  • Hesap numaranı ver

0|0
    0|0
  • Neredesin

0|0
    0|0
  • Neredensin sen

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• Hic paran yok mu? Ya da evde hic bisey

0|0
    0|0
  • Anneni ara gondersin

1|0
    0|0
  • Baban göndersin para onun haricinde maddi durumumuz yok dersen burs parası için sene başvur hiç değilse seneye aç kalmazsın

0|0
    0|0
  • Kızım git bakkaldan veresiye makarna al 1,5 liraya onu yap boşver millete ev adresini verme

1|0
    0|0
  • Canim makarna alsana 1 tl millete ev adresini verme bir gun gelirlerse fena olur

0|0
    0|0
  • 1 paket makarna al veya aileni ara para göndersinler.

0|0
    0|0
  • Yemek sepeti ne oluyor

0|0
    0|0
Yükleniyor...