Ateist, olduğunu söyleyen birinin Akp'ye oy vermesi hakkında ne düşünüyorsunuz?

Akp'nin islamiyet ile örtüşen Kuran-ı Kerim ile örtüşen bir yönü olduğunu düşünmüyorum elbette ama kendince sözde islam savunucusu bir oluşum olduğunu iddiaa eden bu zihniyete Ateist, olduğunu söyleyen birinin Akp'ye oy vermesi hakkında ne düşünüyorsunuz?

Not: Bahsi geçen şahıs 35 yaşında :D

1|1
12|24

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• Adam kendine uyan bir güruha oy veriyor işte ;))

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 11

• aslen laik bir ülkeyiz dini inançlara göre karar vermemesi normal

0|1
    0|0
  • Din farklı, siyaset farklı.. belki yönetim sistemini begeniyordur 😕

0|3
    0|0
    • Bilemiyorum olabilir, ya da düşüncesinde değişimde olabilir.. Neyse yanlış bir yerdende olsa yeniden dine ve Allaha yönelecekse tövbe edecekse buda bir şey ama bence özentiden ateist kendisi

• hizmetlerini beğenmiyor her defasında söylüyor yaptığında bir fok yok diyor oy verirken bile söylüyor..

• bunu geç ateistim diyenin çoğu bayram namazına gidiyor bunu napacaz

0|1
    0|0
  • Bende senin gibi dusunuyorum bir alakasi yok ama belki oy verecek kisi bu ulkeyi sevmiyodur bir an once guclu devletlerin egemenligine girmek istiyodur... boyle sebepler olabilir din acisindan bir sebebi oldugunu dusunmuyorum

0|1
    0|0
    • Bilemiyorum olabilir, ya da düşüncesinde değişimde olabilir.. Neyse yanlış bir yerdende olsa yeniden dine ve Allaha yönelecekse tövbe edecekse buda bir şey ama belkideözentiden ateist kendisi

• Evet tabii olabilir

• Cahillik derim

0|1
    0|0
  • Siyasetle din aynı değildir

0|1
    0|0
  • Olabilir belki din uyusmuyordur ama verdikleri sozler digerlerine gore daha mantiklidir.

0|0
    0|0
  • İkisi de İslamiyet düşmanı işte

0|1
    0|0
  • Laik olduğunu

0|1
    0|0
  • Ne mutlu o zaman ona kendisi ateist diye olmayanlara saygı göstermemezlik yapmıyor demek ki. Ateist, trans, lezbiyen, gay, Türk-Kürt-Alevi.. hepimiz eşitiz ve aynı ülkedeyiz. Yaşama standartları iyi olsun istiyorsa ona en yakın partiye oy vermesi çok doğal. Demek ki arkadaş Akp'nin ülkeyi iyi bir hale getireceğini en iyisinin o olduğuna karar vermiş :)

0|0
    0|0
  • Menfaati olduğunu dusunurum

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 23

• Akp ile din ne alaka, veya ateistlik.

Sen insan olarak, siyasi, dini ideolojik yönden farklı tercihler yaptığın da, kimse diyormu sen şunu neden yaptın?

Özgür değilmisin verdiğin kararlar da.

Algılarınız değişsin kardeşim.

Zıt olduğunu düşündüğün şeyler 100 yıl önceki kalıplar, kalıplarda yaşayamaz dünya.

Türbanlı bir kadının cinsel hayatı olurmu demiş, sözde bir insan?

Niye olmasın sebeb ne, insan değilmi?

Senin soruda ona benzer.

Ateist insan akp oy veriyor, çok normal doğal bir olay ne var bunda.

0|1
    0|0
    • Algılarda değişecek bir durum yok kardeşim bahsi geçen kişi engelliler ayağına dergi satan bundan kar elde eden gelir elde eden geçimini temin işsiz birisi tamamen çıkarları ile hareket eden akpye oy veren birisi çünkü öncesinde akp düşmanlığı yapan biriydi. Sorun burada zaten siyasi bir ideolojisi yok bu kişinin... sadece yalakalık ve çıkar başka bir şey değil

• Aksi takdirde tutarlı olamaz...

• Yanii kullanabilir verebilir oyunu herkes özgürdür ama kalkıpta hala ben ateistim demesi bana pek mantıklı gibi gelmiyor...

• Ortada bir tuhaflık var

4|2
    0|0
  • isveçli bilimadamları bu soru karşısında kör oldu:DDDDDDD

0|1
    0|0
  • Onunda bir menfaeti vardır

0|1
    0|0
  • Iktisadi sebeplerden olabilir, dini olmak zorunda degil gerekcesi.

0|1
    0|0
  • Ateist olmasının siyasi gorusuyle bir ilgisi yoktur bence

0|1
    0|0
  • Cahil işde Allah ıslah etsin

0|1
    0|0
  • Olabilir demek ki başka şeylerden memnundur belki böyle şeyler tartışılmaz herkes kendinden sorumlu

0|1
    0|0
    • Bilemiyorum olabilir, ya da düşüncesinde değişimde olabilir.. Neyse yanlış bir yerdende olsa yeniden dine ve Allaha yönelecekse tövbe edecekse buda bir şey ama bence özentiden ateist kendisi

• Haci haciyi Mekke de hoca hocayi tekkede it iti sokakta bulurmus hesabi

0|1
    0|0
  • dıştan ateist, içten akpli demektir.

0|1
    0|0
  • Müslümanım deyipte Laik Demokrasi düzenini savunan Kemalist Müslüman kadar "! doğaldır!".

0|1
    0|0
  • 404 error system not font

0|1
    0|0
  • Partinin dinle ilgisi ne Hizmetlerinden memnundur.

0|1
    0|0
    • her durumda saçma Sabah akşam türbana başörtüsüne oruç tutana karşı olan ve eşeklemesine içen biridir...

• Taktım çünkü anti akpli idi kendisi iki dünya bir araya gelse oy vermem diyordu büyük konuşmamak lazım demekki

• yok zannettmiyorum en yakın arkadaşıda onayladı hatta fotosunu çekmiş attığı oyun

• böyle bir tanıdığım var

0|1
    0|0
  • O arkadaş neyin kafasını yaşıyor acaba?

0|1
    0|0
    • Hocam yanlış anlamayın da , arkadaş sizin yakın bir arkadaşınız olabilir , ama yaptığı şey tecavüzcüsüne aşık olmak gibi bir şey :S

• Aslında pek hazettiğim biri değil çünkü laf getirip laf götüren arkamdan konuşup yüzüme gülen biri ama işte genede görüşüyorum arada kendisi ile gerçi 1.5 senedir görüşmüyorum :)
      yani bencede farkı yok :D

• Siyaset ayrı din ayrı

0|0
    0|0
  • Ak partinin doguda halki katletmesi hosuna gidiyordur ondan oy veriyordur

0|0
    0|0
  • Ateist olduğu için chp ye oy vermesi lazımdı dimi

0|0
    0|0
  • normal

0|0