ALLAHIN SEVEN OKUYUP CEVAP VERSİN ACİL?

s. a herkese günaydın arkadaşlar tosun tv diye bir kanal açtık arkdaşla film izliyoduk
reklam girdi işte milli piyango güvencesi ile 100.000 tl 20.000 TL 5 bin tl bisiklet led tv telefon veriyoruz diye ara'dık ve konuştuk 80 lira vergi ödeme şartı ile 5.000 lira kazan'mışım nasıl alrım dedim bank dan falan herhalde dedim evet dedi ama hangi bank bilmyorum işte kargo yollayacağımız kart ile paranızı alcaksınız dedi di kart aktif edecez sonra paranızı alçaksınız dedi ve kapatım ve sonra google araştırdım ve telefon numaraların ayit şikayet çıktı hem de bir sürü 0212 985 0018 telefon numaralı soru şu siz hiç aldınız gerçekten veriyorlarımı ben pek inanmadım ve iptal etirdim ya şimdi kim 80 lira karşlığı 5.000 lira verir ben aldım diyen varsa nasıl oluyo söylesin?

0|0
2|6

En İyi Kız Görüşü

• Inan mayın onlara

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• dolandırıcılık asla güven me

0|1
    0|0
    • Dimi bizde öyle düşündük kim 80 lira 5 bin lira verir yaw

• devlete asla güvenme petrol varili 180 dolar idi ben 5tl varil 28 dolara indi benzin gene 5 tl hani otomasyon yalanı inan mam

• Haklısın *

Kızlar Ne Diyor 1

• Ya siz benim halkım salak mısınız? Ya yıllardır dolandırıla dolandırıla doymadınız. kim kime 80 lira karşılığı 5 bin TL tv vs versin

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Hepsi dolandırıcı onların. Paranı Gaptırma.

0|1
    0|0
    • Gardaş saol iptal ettirdik zaten şikayet'ler okuyunca :)

• Sakın inanma o tür saçmalıklara bizim malın biri de ıphone 6 kazandım dedi bir kanaldan ben dedim kitlemişler sana güldü bana kargo gelmiş 180 tl kargo ücreti vermiş göndermiş içinden stres topu çıktı 3 tl lik :))

0|1
    0|0
  • Yalan tuzak hep inanma

0|1
    0|0
  • Hala inananların olması ne kadar acı

0|0
    0|0
  • Sanmıyorum vereceklerini

0|1
    0|0
Yükleniyor...