Güveninizi yerle bir eden birine ne söylemek istersiniz?

Soru zaten açık daha da açık olmasına gerek yok herhalde. Detay kısa dedi de ondan yazıyorum okumayın burayı.

0|0
10|17

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• Benden af bekleme seni vicdanın affetsin

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 16

• Detay çok sempatik afad

Yerle bir olması çok zor. Çünkü ilk başta gerçekten çok çok zor güvenirim.

2|0
    0|0
  • İnsanlığın batsın.

1|0
    0|0
  • Günaydın güzel insan; Ona o izni veren sen isen yol verende sen olacaksın!! .. Bir söze ya da eyleme gerek yok. Yapılanı ve yapanı arkada bırakıp seni hak edenler ile beraber hayatını yaşamaya devam edeceksin..

1|0
    0|0
  • Güvenimi yerle bir ettin Allahsız.

1|0
    0|0
  • Herkese guvendigim icin hep kaybediyorum. Birde 1 yillik arkadasim guvenimi kirinca ki yasadim cok kotu oluyor.

1|0
    0|0
  • Bok vardı demi? böyle yapdın

1|0
    0|0
  • Sana yakıştıramadım gülüm.

1|0
    0|0
  • Güvenimizi sarsan birine illede birsyler söylememize gerek yok. Onu kendi değeriyle başbaşa bırakmanız yeterli

1|0
    0|0
  • Nasılsın? karaktersiz misin hala..

2|0
    0|0
  • Hiç
    Gidişimi bile hissetmez

1|0
    0|0
  • Birşey istemem açıkçası tüm ilişkimi keserim her yerden engelleyip bir daha asla konusmam

1|0
    0|0
  • Allaha havale ettim :( bu saatte yine aklıma getirdiniz

1|0
    0|0
  • Kaybol git derim. da daha da bakmam

1|0
    0|0
  • gene de sevmeye devan edeceğim

0|0
    0|0
  • Başkalarına güvenme... istediklerini alır o çakallar... sana başka söz bulamıyorum diyebileceğim bir hoşçakal var.

1|0
    0|0
  • derim ki ; ama senin suçun yok senin gibi birisine güvenen şu aklımın şaftını...

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 9

• Sen benim; bir daha kimseye güvenemeyecek olmamın sebebisin.
    Sen bana daha ne yapabilirsin ki? demek isterdim. Ama hiçbir şey diyemedim. Dilim düğümlendiyse herhalde. :)

1|0
    0|0
  • Üzülüyorum
    Ben seni
    Delikanlı sanmıştım demek isterim

1|0
    0|0
  • Aynisini yasasin

1|0
    0|0
  • Ya bilmiyorumda koluma tutarsa kolumu bırak canımı yakıyorsun demeyi hep çok istedim.

Ama gerçekten güvenimi kırarsa onunla konuşmam. Illa bir şey demem gerekirse al şu vazoyu kır sonrada uhula bak ne oluyo derdim gibi.

1|0
    0|0
  • yukarıda Allah var derim

1|0
    0|0
    • Yalnız Allah yukarıda değildir.

• Senin niyetin elbette önemli ama bu saçma kelimeleri gördükçe dayanamıyorum 😄

• saçma değil sonuçta gün içinde çoğu kişi lafın gelişi sözcükler, mecaz anlamlı kelimeler ve anlatım bozukluğu yapıyor böyle şeylere dayanamıyorsan gün içinde bin kere çatlar çatlar dirilirsin ayrıca din konusunda herkesi imanımla boğarım istediğim gibi de lafın gelişi sözcükler yazarım

• Güven benden kaynaklanır. Başkası nasıl yerle bir ediyor? Ne yaşandığına bağlı. Böyle çok muğlak.

0|0
    0|0
  • Söylenecek hiçbirşey kalmamiştır

1|0
    0|0
  • Hiçbirsey

1|0
    0|0
  • Agzına b. k dolsun

1|0
    0|0
Yükleniyor...