Kadınlar Nasıl Bu Kadar Zeki Olabiliyor?

Arkadaşlar zeka konusunda megaloman davranmama, kimse kimseden üstün değildir dememe rağmen, şu kadınlara karşı engel olamıyorum bariz bir üstünlükleri var gözle görülür biçimde kız arkadaşımla konuşurken 3 ay 4 ay önceki olayları detaylı olarak hatırlıyor, yani bir film sahnesi anlatıyorum diyelim; başrol değilde ordaki bir figüranın ismini bile hatırlıyor bu ne tür zekadır kızlar siz niye böylesiniz? İtiraf ediyorum hep kadınların benden ve erkeklerden daha zeki olduğuna. Olgun konuşmaları beni çileden çıkartıyor biz hep sinirli konuşurken onlar çok sakin ve düşünerek hareket ediyorlar aman allahım korkulacak birşey bu ya ben kadınların zekasına çok mu hayran oldum ne? Çok detaycı oluyorlar detay'ın kitabını yazarlar eminim ne düşünüyorsunuz arkadaşlar?

0|0
3|5

En İyi Kız Görüşü

• Her kadin degil

1|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Zeki hatun bana denk gelmiyor

0|1
    0|0
    • Bende öyle bir zeki hatun var ki düşün işte bana bu soruyu sorduruyor 😂😂

Kızlar Ne Diyor 2

• Fil hafızası var bizde fil..

0|0
    0|0
  • Her kadin sen sinirliyken sakin konuşmaz 😄

0|0
    0|0
    • önceden öyle değildi yaa kadınlar çok sakindi son zamanlarda erkekler kadınları çığrından çıkardı yoksa kadınların aklı farklı çalışıyor eminim

• Kadin ve erkek beyninin farkli çalıştığı kesin bir yargı. 😄

Erkekler Ne Diyor 4

• Genetik knks

0|0
    0|0
  • şeytanlar knks

0|0
    0|0
  • Olum düşüncek bişeyleri yok başka sen filmi izlerken belki neresine dokunsam diye düşünürken o sadece filme odaklıydı o jatırlamasında ben mi hatırlıyım

0|1
    0|0
  • Sen hiç kadın mucit duydun mu, birşeyi icat eden kadın yani :)

0|1
    0|0
Yükleniyor...