Yeni nesil bitmiş gerçekten?

17 18 yasindaki kizlar erkeklerden daha uckuruna duskun nedir bu
Biz zamaninda el ele tutusmaya cekiniyorduk bunlar bildigin mercimegi firina koyuyor abi aceleniz ne kimden ozeniyosunuz?

Güncellemeler:
+1

0|1
1114

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 10

• valla panpa benım aılem akrabam dısındakıler benı pek ılgılendırmez onların anaları babaları dusunsun

0|0
    0|0
  • Dini, imanı bilseler bırak karşı cinsin elini tutmayı, helali olmayanlarının gözlerine bile bakmazlar.. Allah hidayet nasip etsin inşaAllah.

0|0
    0|0
  • Bu ülkede her evde bir tv var neredeyse ve tvde her akşam en azından 1 2 saat açık ve bakıyoruz tvde neler var

0|0
    0|0
  • Ortam bozukluğundan kaynaklanıyor. Böyle yapan arkadaşlarla takılıyorsa eğer aklında yoksa bile o arkadaşı akıl veriyordur ve o arkadaşından öğreniyordur tv imis pc imis bahane bence. Arkadaştan geliyor takıldığı insanlardan ne geliyorsa geliyo insanın başına. Bu benim düşüncem

0|0
    0|0
    • arkdas ortami bitane bozuk olmasi yeterli

• Ortaokulda başlıyorlar tv vb. Bu duygulari destekliyor ve öne cikariyor

0|0
    0|0
  • Looool. Sirf cinsellikten yola cikarsk ABI YENI NESIL BITMIS demeniz beni yoruyor.

0|0
    0|0
    • geldi bitane iste

• Ay bu kadar cahilini ilk kez kendi gozlerimle goruyorum net sasirtici olay. Herkesi kendi gibi les sanan, kadin sevistigi icin "degeri" dustu zanneden bir sigir. Ahaha.

• sen sus ihtiyacimiz olursa cagrirz seni😂

• Her şey ailede bitiyo en başında ebeveynler salmış zaten çocuk napsın

0|0
    0|0
  • Hepsi amerikanin sucu ya:) ama herkesi de bir tutmamk lazim

0|0
    0|0
    • Bizim millet devlete suc atıyor ama asıl amerıka ne derse once halk yapıyor :)

• Şükredelim bence daha bundan sonraları var ozaman gör sen

0|0
    0|0
  • Haklısın genelı böyle bunların

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 13

• Medeniyet denilen şey böyle bir şey işte "Genişlik"

1|0
    0|0
    • medeniyetlerine onlarin ozenti ergen hepsi

• Bunlara baka baka diğerleride genişliyor..

Onlar yapıyor bende yapayım mantığı..

• Aklı olan Türkiyeden evlenmez. Türbanlısıda kısa giyinenide bozulmuş al birini vur ötekine. Ben şayet evlenmiycem. Diğer ülkenin Türk kızları 100 kat daha namuslu.

0|0
    0|0
  • kültürler değişime uğrayınca böyle koşullar kaçınılmazdır...

0|0
    0|0
  • :) anneler babalar çocuk yetiştirmeyi bilmez arkasını aramazsa sonumuz daha kötü olacak

0|0
    0|0
    • Anne baba yetistrmesyle alakası yok anne ve baba en iyi şekilde yetisttsede yapan yapıyo

• Tabi ki ilk başta insanın içinde başlar ama aile arkasını arasa 17-18 yaşında hamile kızlar ortada kalmazlar

• En büyük sebebi tv dizileri ve programlarıdır.

0|0
    0|0
  • Kinama basina gelir.

0|0
    0|0
    • neyi kiniyorum uyarmayalim yani kimseyi yanlis yapinca?

• Uyarma uslubuna bir sikkat edersen sorgulama ve kinama... buyuk olarak olgunca uyarmalisin bir agabey gibi.

• Tamamen rezillik.

0|0
    0|0
  • Allah Hidayete erdirsin onları

0|1
    0|0
  • Aynen knk

0|0
    0|0
  • Ne 17 18 daha küçükken başlamış benim bütün arkadaşlar ben şok

0|0
    0|0
  • katılıyorum

0|0
    0|0
  • Televole kültürü meyvasını vermeye başladı demekki.

0|0
    0|0
  • adamlarin 12 yasinda sevgilisi var onlar bize ozeneceine biz onlara ozenir hale geldik

0|0
    0|0
Yükleniyor...