Hemcinslerime bir soru yöneltmek istiyorum, neden topluluk oluşturunca hayvanlaşıyorsunuz?

arkadas, nerde en az üç kişilik bir erkek grubu oluşsa ortamda bağıra bağıra konuşur , içlerinden biri sokak ortasında anormal hareketler yapar, seni tek bulursa artist artist seni ezmeye çalışır filan. arkadas, bu bizim toplumun erkeklerine mi özgü bişey yoksa doğamızda mı var ulan yoksa ben mi efeminen biriyim anlamadım ki.

Şu an internet cafedeyim ve yan masada on erkek bağıra bağıra konusuyor savaşıyorlar adeta ,, olum böyle erkek mi oluyorsunuz lan... asabım bozuldu yav

0|0
0|2

En İyi Erkek Görüşü

• türkiyede 40a kadar olgunlaşamayan insanlar var. 40tan sonra da var aslında ya, neyse. Olay bu yani erkeklerin doğasıyla alakalı değil, yapan kişinin sığırlığı

0|0
    0|0
    • adamlar şimdi internet cafede birbirine girdi , tamm tahmin ettiğim gibi , güle oynaya basladılar , bence erkeklik demek cesaret ve nezaketin bireşimidir, bunların ki dediğiniz gibi türk toplumunun aksayan yarasıdır

• Aynen öyle kardeşim

• teşeşkkür ederim anlayışın için

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 1

• öküz milletiz bilader ondan oluyor.

0|0
    0|0
    • bak mesela sevgili kardeşim , bilader ifadesi ile söylediğin şeye kendin uyuyorsun. o kabalık tanımına

• herkesin anlayışı farklı. Dostum diyincede aynı tepkiyi veriyormusun? herkese kaba gelen kelimeler farklıdır. Kullananın niyetini ses tonundan anlarsın yazıyla anlaşılmaz. O zaman bu yukarda ki yazıyı şöyle yazayım. "Öküz milletiz sevgili kardeşim. Ondan oluyor"

• bu kullanımın halk arasında etkisi bellidir.. güler yüzle birader diyene rastlaamdım. bilader diyen de ağzını yüzünü eğip söyler genelde

Yükleniyor...