Hayatımda şunu yaşadım ve bunu tecrübe edindim diyabileceğiniz şeyler var mıdır?

Kadın erkek ilişkilerinde tanıştığınız, hoşlandığınız kişinin geçmişini kendisinden dürüstçe anlatmasını isteyin, en önemlisi en son sevgilisinden nasıl ayrıldığını iyice öğrenin arkadaş. Yaşadım tecrübe edindim dün başkasına yapılan bugün sana yapılır...

0|0
5|26

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 25

• Dürüstçe anlattı sonra kaldıramadı haketmiyorum seni ayaklarına yattı o hepsinde tutmaz :D

Benim farkettiğim şey de şu. Bayanlara fazla ilgi gösterirsen bunalıyorlar. İltifattan daha çok maçoluğu seviyorlar. İltifat sık sık edildiğinde kılıbık damgası vurup tepene çıkıyorlar.

bayan milletine umursamaz olacaksın. Asla sen olmazsan olmaz demeyeceksin ve kendinden fazla değer vermeyeceksin. En çok kendini seveceksin.

bayanlar kendini seven erkekleri sever çok çektim diyenleri değil, hayata küsmüşleri değil.

Bayanlara ne zaman o olmadan da yaşayabileceğinizi hissettirirseniz o zaman size daha çok bağlanır.

ama bokunu çıkarmayacaksınız tabi.

0|0
    0|0
  • Yaşanan ufak bir olayın küçük detayından bile tecrübe kazanmaya çalışmak lazım..

0|0
    0|0
  • Madde 66
    Tecrübe denen şey yaşananları sıfırla çarpmakmış. Tecrübeye âşıktım ebedi acemi oldum. Yaşadıklarım duygularımın çeşitlenmesinden başka bir işe yaramadı. Duygularım da çeşitlenerek yok oldular. Çoğaldıkça etkileri azaldı, azalmayanlar dönüştü. Eskiden beni duygulandıran şeyler şimdi sinirlendiriyor.

0|0
    0|0
  • Var..

0|0
    0|0
  • Hayatta herşeyi biliyorum diyemesemde herkesten çok bilgiye sahibim çunku yaşayarak öğrenmeyi tercih ettim

0|0
    0|0
  • Hicbir zaman haklida olsaniz ozur dileyecek kadar sevmeyin. Sevsenizde soylemeyin. Havaya giriyolar, yalniz kalan siz oluyorsunuz.

0|0
    0|0
  • Çok var

0|0
    0|0
  • 23 yaşına geldiğime göre hayattım tecrübeyle geçmiş demektir, tertermiz, güzel, düzgün, br geçmişi olan insanların sayısı çok az, nasıl beş parmağında beşi bir değilse, insanların hayatlarıda çok iyi, düzgün, güzel değildir.

0|0
    0|0
  • Dost kazığı yedim.

0|0
    0|0
  • kızda ilk geçmişe bakarım

0|0
    0|0
  • senın yasadıgın gıbı bır olay yaşamadım ama yaşayıp tecrübe aldıklarım vardır

0|0
    0|0
  • Hayır yok

0|0
    0|0
  • Her insan kötüdür. Sadece kötülüğünü açığa çıkarması için ona dokunmak gerekir.

0|0
    0|0
  • Bişeyleri cok istememeyi hatta illa olsun diye dua edecek kadar cok istememeyi ögrendim

0|0
    0|0
  • İhaneti gören üzülürmü sandın?

0|0
    0|0
  • geçmiş asla geçmez zaten gelecek hakkında ipuçları verir.

0|0
    0|0
  • ben kimsenin geçmişini asla sorgulamam kadın erkek ilişkilerinde gerek yok da zaten.

0|0
    0|0
  • Çatışmalar yaşadım şırnak falan

0|0
    0|0
  • Kimseye güvenmemeyi öğrendim

0|0
    0|0
  • 5 Kıta da 80 farklı milletten kadınla ilişkim oldu. Aklım Türk kızlarında kaldı.

0|0
    0|0
  • Güven bir insana verebileceğiniz en büyük silahtır.

0|0
    0|0
  • Hayatımda her an tectübem

0|0
    0|0
  • Doğru

0|0
    0|0
  • aman aman dağlar duman geçti zaman ben dayanamam...

0|0
    0|0
  • Benim edindiğim sıradışı tecrübe olarak swinger ilişki var sadece. Diğerleri olağan şeyler

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• evet oldu gerçekten.
    Mesela sana değer vermeyn insana sırf arkadasın diye katlanma.
    Fikirlerini acıkca ifade et.
    Arkadasların için ailene kötü davranma. Sen kötü olsanda ailen yanında oluyor ve arkadasların cıkarları içinde yanındalar bunu da unutma.

0|0
    0|0
  • Ailemizin kıymetini bilelim hiç kimse bizi onlar kadar sevmiyor sevmiyor... Onlar bizi karşılıksız seviyorlar..

0|0
    0|0
  • İkili ilişkilerde her zaman çıkar ilişkisi olduğunu öğrendim. Birbirini seven iki insanda çıkar ilişkisi yaşar. Çünkü iki kişide mutluysa ve kendisi mutlu olduğu için o insanla beraberdir zaman geçtikçe istekler ve arzularda beraberinde getirir. Bir insanın karakteri nasılsa hiçbir zaman değişmez kimsede değiştiremez. Başkasına yapılan sana da yapılabilir haklısın ama sen set koyabilirsen izin vermezsen ya da nasıl izlenim bırakırsan sana yanlış yapılmaz.

0|0
    0|0
  • Hayatta ne yaparsan kendine yaparsin iyiside kötüsüde

0|0
    0|0
  • Kimseye guvenmiyorum

0|0
    0|0
Yükleniyor...