Hayattan bezmiş bir insanı tekrardan nasıl yaşama sevinciyle dolar?

Çok bezmiş hissediyorum, etrafımdaki kimseyle aram çok iyi değil annemle sürekli kavga ediyoruz kısa bir süre içinde aile içinde bir güven problemi yaşattım kendimi suçlu hissediyorum hala,özgüvenim yok değil ama çoğu insanın bana ihtiyaç duymadığını ve yetersiz kaldığımı hissediyorum. Hoşlandığım çocuk karaktersizin teki hiçbi konu da başarılı olamıyorum guluyorum ama hepsi zordan sizce normale dönmem için ne yapmam gerekli?

0|0
7|22

En İyi Erkek Görüşü

• Hepsi gelip geçici. Dünyanın sonu değil. Önce sakinleş biraz. Kafanı dağıtacak meşgale bul kendine. Ben burda yazınca ya da oyun oynayınca kafamı dağıtıyorum. Sıkıntı ve dertleri düşün düşün nereye kadar. Ne yararı var sana? Yani bunları düşünüp kafana takıp moralini bozmaya?
    Zaten zaman su gibi akıp geçiyor. Boşyer... Kimseyle fazla dialoğa girme, dediğim gibi kendine bir meşgale bul. Ortam biraz sakinleşsin.
    Geçici zamanlar bunlar. Ömrünün sonuna kadar böyle devam edecek, stress altında yaşayacak değilsin...

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Bol bol kitap oku, komik videolar izle, sevgi çok önemlidir. Annene babana sarıl. Bir süre kavga etmeyin artık. Bir anne kızının derdini dinler bence. Umudunu kaybetme.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 21

• Yeni sayfalar açarak. Ona zarar veren herşeyi hayatından çıkararak.

1|0
    0|0
    • Deniyorum ama onu da bir şekiilde elime yüzüme bulaştırıyorum

• Tam bu noktada iraeni sokacaksın devreye ve asla taviz vermeden seni üzen sana zarar veren herşeyi herkesi çıkaracaksın hayatından.

• Deniycem tesekkurler

• O biraz zor

0|0
    0|0
  • Karaktersiz birinden nasıl hoşlanıyorsunuz orası tartışılır ancak konu bu değil.

Arkadaş ortamına gir çılgınlıklar yap kesin çözüm.

0|0
    0|0
  • Aşık olarak.

0|0
    0|0
  • Bir ele ihtiyacın var kim olduğu nasıl olduğu mühim değil ✋

0|0
    0|0
  • Namaz kıl.

0|0
    0|0
  • bunu yapmışlığım var , hayat guzeldır demeyle başlıyor herşey !!!

0|0
    0|0
  • İntihar ederek

0|0
    0|0
  • BİLSEM kendime yapıcam

0|0
    0|0
  • Yasin kac

0|0
    0|0
  • Zaten normalsin, dünyayi kurtarmayi beklemiyosun dimi

0|0
    0|0
  • seni seven birine aşık olman

0|0
    0|0
  • Çözüm bulursan bana da haber ver.

0|0
    0|0
  • Kendinle kawga etmekten wazgectigin an kazanicaksin

0|0
    0|0
  • Bende öyleyim ama düzelmez.

0|0
    0|0
  • ne yapmak istiyosan onu yap.. gerisini düşünme bence ;)

0|0
    0|0
  • NAMAZ

0|0
    0|0
  • aman aman dağlar duman geçti zaman ben dayanamam...

0|0
    0|0
  • Hayatınıza doğru insanı alarak, sizinle empati yapacak, sorunlarınızı dinleyecek, size fikirleri ile destek olabilecek kişiyi bularak ilk adımı atabilirsiniz. Mutlaka sorunlarınızı paylaşacağınız kişiyi bulmalısınız ki ; görüşleri ile size destek olsun. Umutsuzluğu kafanızdan çıkarın. Kendinize de haksızlık etmeyin. Herkesin kendine göre sorunları, sıkıntıları, yanlışlarının olabileceğini düşünerek hareket ediniz.

1|0
    0|0
  • hayatta beziyom bezdim daha doğrusu ama karşımda bir canavar görünce hayata tekrar sarılıyom onu almam lazım diyee :D M-B C63 AMG

0|0
    0|0
  • para :D

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Bende tekim.
    Hobiye derse temizliğe vercem kendimi

0|0
    0|0
  • herşeye yeniden başlayarak

0|0
    0|0
  • sizin yapacaginiz pek birsey yok ama hayatinizi berbat eden insanlari mutlaka hayatnizdan cikarmalisiniz zamanla guzellesicek hersey

0|0
    0|0
  • Şu an kelim saçım çıksın o zaman sırrımı paylaşcam seninle de

0|0
    0|0
  • normal olan da bu takma kafana normal olmak icin caba harcamana gerek yok

0|0
    0|0
  • Sanırım aşkla. Bende hayattan bezmiş biriyim hiç de aşık olmadım eğer olsam çok mutlu olurdum sevdiğim ve beni seven biriyle. Yaşama sevincim olurdu diye düşünüyorum. Beni seven biri de var aslında Şu an.

0|0
    0|0
Yükleniyor...