Rus kızı neden çok güzelken türk kızı vasat?

Rus kızları çekici gelirken türk kızı neden itici gelir neden güzel değiller? Türk kızlarindan bir milyon tane yollayip rusyadan 100 rus kızı mı alsak?

Güncellemeler:
Doğrular acıttı sanırım zaa 😂👊👊
Türk kızı çirkin ruslar çok güzel 😂

0|0
43|47

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• genlerimiz kalitesiz

1|0
    0|0
    • Ama bizim sülalede nedense hiç çirkin kadın yok. Bizim genler düzgün sizinkiler de sorun varsa bilemem artık

• Profil resminden gördüğüm kadarıyla sen de gayet vasatsın.

Erkekler Ne Diyor 46

• Bırak ya onların da bir çekiciliği kalmadı artık. Koynumuzda yılan beslemişiz😄

7|0
    0|0
  • Türk kızlarının hepsi vasat değil, ayrıca rusların da vasatı var. Genele vurduğun zaman ruslar daha güzel, ama bizim erkeğimiz de vasat.

8|0
    0|0
  • Türk kızısın. Bunu kendine sormalısın. :):

3|0
    0|0
  • Ülkemin kızları güzel laf yok onlara. Sadece oran farkı var. Mesela 100 rus kızın 80'i güzel ve bakımlı. Bizde 100 kızın 49'u güzel ve bakımlı. Bunların %70'i çirkin erkeklerle dolaşıyor. Kalan 100 kızın 14'ü sokakta boş boş geziyor. Bütün olay bu. :))

3|0
    0|0
  • Çok çirkibn Ruslar da var açıkçası. Ama genel olarak baktığımız zaman her 10 Rus kızından 6'sı güzel diyebiliriz. Türklerde bu 10'da 2 falan.
    Ruslar'ın asıl olayı bütün dünyayı biz yarattık kafasında olmamaları. İnsan olarak da sana değer verdiklerini anlayabiliyorsun. Türk kızı ise, ne zaman sırtımdan bıçaklar diye bekliyorsun.

1|0
    0|0
  • Tütk kızları bakmaz kendine abaza dolu diyolar elbet ilgilenirler faln diyo düsünüyolar heralde sjsjsj

1|0
    0|0
  • Sende dahilmisin içlerine

1|0
    0|0
    • Evet sorun?

• Laf yetiştirme çabası sadece sende var. Neyse şikayet ettim muhatabim olamazsin

• Senle muhattap olduğum için kendimden özür diliyorum :D

• Cs:go oynayan bir birey ruslar kadar avel bir ırk daha olmadığını kesinlikle bilir :D

2|1
    0|0
  • rus kızının bir tane çirkini yok hepsi güzel karakter olarakta cana yakın ve kaliteli türk kızı ıyyy bir gram tipi yok attığı trip varya dünyaya bedel

1|0
    0|0
  • Senin Beynini Wc'ye atsak sifona'da Rus kizi bassa olur mu?

5|0
    0|0
  • Avrupalı yabancı kızlar güzel erkekler yakışıklı.. Türkler o kadar değil..

1|0
    0|0
  • Genetik, coğrafya, yaşam tarzı, beslenme kültürü.
    Bütün bunlar etken.
    Biz türk ırkı olarak çirkiniz ama bunu kabul etmeliyiz.

1|0
    0|0
  • türk erkekleride bir slovak ve rus erkeği değiller değil mi ama

2|0
    0|0
  • gen farkı

1|0
    0|0
  • :) bana uyar

1|0
    0|0
  • Ruslar cinsellikte ve görsellikte süperler bizimkiler utangaç

2|0
    0|0
  • Bilmem esmerden sıkıldık ondan olabilir

2|0
    0|0
  • Genelleme yapman yanlış ama rusların güzel olma sebepleri saf ırk olmaları. Saf ırk her zaman güzeldir.

0|0
    0|0
  • Asdf 😂😂

1|0
    0|0
  • Ruslar tipe önem vermiyo

1|0
    0|0
  • Türkün güzeli de güzel haa hele birde Kazak falansa

0|0
    0|0
    • Kazaklar türk değil çoğunlukla mogol oluyorlar hatta çekik gözü ordan geliyor ayrıca ruslarla yaşaya yaşaya karışmislar

• Dedim bile ayrıca bu salladığım bir şey degil gerçek

• Tamam en güzel sensin senin memleket nere kurban

• Rus kızı diyorum ben 🙃
    bir kere daha az konuşuyorlar o bile yeterli

1|0
    0|0
  • Kurban olun rus kızları + sen bizim kızlarımıza.

2|0
    0|0
  • Türk kizlari kadar erkegini mutlu eden cekici hic bir milette yok

3|0
    0|0
  • Rusmusun? Doğrudur bizim kızlar vasat. Ancak, diğer Türk kavimlerini görmeden yorum yapmak yanlıştır. Macarlar ve Azerilerde Türk ama güzel ve ahlaklılar.

0|0
    0|0
  • İyi fikir ama o Rus kızlarına yazık etmeyelim boşuna. :D Türklerin, Arap kırması genleri vardır. Beslenmenin de büyük etkisi var tabi.

0|0
    0|0
  • Kadın kadın erkek erkektir memleketi farklı farklı olsada cinsler sabittir birak alan ne aliyosa alsin

0|0
    0|0
  • aslında durum ole değil gerçeği şöyle rus kızı yok demez türk kızı mızmız ve doğal değil yapmacık o yuzden

0|0
    0|0
    • Türk kızı sadece makyaj

• ya bizimkilerinde iyi tarafı var oldurmemek lazım bence cok iyi anne olurlar oda buyuk ozellik bence

• Ruslar daha iyi anne olur

• Sen bir de O Rus Kızlarının yaşadıkları Yerlere bak Gör Derim Pisliklerden Geçilmiyor. Gördüm Yani. Türk Kızlarına Can kurban.

0|0
    0|0
  • ama rus kızı soğuk türk kızı cana yakındır

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    16

Kızlar Ne Diyor 42

• Erkek olduğunu bu kadar belli etme. Ama dur şu avrupa ekreklerine baksana, bunlar varken türk erkeğine kim bakar?
    61.media.tumblr.com/...mc7nhrWfmV1rrdewko1_500.jpg

9|1
    0|0
  • Seninde kız olman şaşırtıcı büyük ihtimalle böyle diyerek erkeklerin ilgisini çekmeye çalıştın ama yanlış. Ruslarda güzel Türklerde genelleme yapamazsın. Şimdi Türkiyede bazı kızlar kendilerine bakmadıkları için böyle düşünülmesi normal ama sen rus kızlarının çok erken yaşlandıklarını biliyormusun? İstiyosan Türkiyeden senin gibileri gönderip Rusyadan kızları almalıyız. Önyargın seni aşmış her kız güzeldir bunu unutma sadece Türk kızları bakımsız ve önemli olan dış görünüş değil zaten. Hiç bir kızı karşılaştırmaya hakkın yok ve ülkeni küçük düşürmeyede hakkın yok.

3|0
    0|0
  • slav ırkının bilimsel olarak desteklenen bir güzelliği var zaten. olanların genetik karışımları da daha az diye biliyorum. nem oranının farklı olduğu şehirlerde bile kemerli kemerli burunlar görüyorsak gayet normal coğrafyaya göre farklılık göstermesi.

1|0
    0|0
  • :D genetik ve bakım Rus kızlarını dahada güzel kılar birde işn içine kültürlü olmaları girince baş döndürücü oluyorlar. Bana sorsalar Rus kızı derim yani.

1|0
    0|0
  • Malzeme bu napalım.

1|0
    0|0
  • bir kız olarak sen bunu diyosan erkeklerin demesi gayet normal

2|0
    0|0
    • Erkek o kız kılığına girmiş. Bişey dicem olmıcakta

• @suziflores sensin erkek profildeki erkeğe benziyor :(

• Beni yollayın şöyle uç beş sene gezeyim hayır demem

2|0
    0|0
  • çirkiniz kardeş güzel olsak napcan nikahına mı alcan

1|0
    0|0
  • Bir kadın olarak bunu söylemen gerçekten "itici". Ben de çok itici buluyorum gerçekten bizleri. Başka ülkelerde hiçbir kadın kendi cinsini ezmez, hiçbir kadın bu şekilde kendi cinsini aşağılamaz. Onu geçtim hiçbir erkek de bunu yapmaz.
    Bu arada itici dediğin Türk kadınları:
    www.yediharika.com/.../1419695812_5.jpg

images5.fanpop.com/.../...ses-27846948-500-769.jpg

http://d.grihat.com.tr/gallery/134_9.jpg

0|0
    0|0
    • Çirkinler :(

• Yalan söylemek büyük günah üzgünüm. Güzele güzel, çirkine çirkin derim.

• @SavcıBey "Doğrudur bizim kızlar vasat." ben bundan bahsediyordum yalnız

• Onlar sarışın çünkü yani bu bir göreceli kavram sonuçta :D Tamam tamam güzeller bişey demedik :)

1|0
    0|0
  • Hep aynı muhabbet
    Evet rusların kızları da erkekleri de turklere gore daha iyi
    Konu kapansın artık

1|0
    0|0
  • Nasıl bir sapkinlik seninki erkek olduğun halde kız profili kullanmak? ?

2|0
    0|0
  • Aynaya bakınca haksız oldugunu düşünüyorum. Büyük ihtimal anne filan Rustur yoksa bu kadar cirkefce bir şeyi bir kız yazamaz

0|0
    0|0
  • Senin o beynine kalmış kişisel bir durum paşam.

1|0
    0|0
  • bayan olarak bunu söylemen ayrı bir ironi, gizli..

2|0
    0|0
  • Ya sn erkeksin we nedn byle bir soru sordn anlamş deilim rus kızlarnı beğeniyosnzda acaba onlar size bakarmı bunu nedn hiç düşnmüyosnz bazı türk erkeklerininde yüzüne baklmyo eminm snde öylesndr we şunuda sylemedn geçemicem rus erkeklerini kskanma kskanma birz bakm yap rus erkeklerine bnzeee belki o zamn bir ihtimal bakarlr suratna :D :D

0|0
    0|0
    • Evet bakar uza

• Nasılda güldü keziban

• Tatlım sakin ol elin ayağn sinirdn birbirine mi grdi keziban nee :D

• Allah belami versin kiskancliktan demiyorum ruslar gercekten tipsiz
    Insanlar nekadar zevksiz inanamiyorum

1|0
    0|0
    • Kıskanç

• Güzelim tabi
      Yemior degilmi ondan gizlisin

• Beni rahat birak sapik lez kiz

• Ruslarla ne alakamiz var arkadaşlar. Iki farkli ülkede yaşıyoruz. Bulabilen alsin rus kızını. Ne garip sey bu rus muhabbeti. Zencilere neden benzemiyoruz bunu da merak ediyo musunuz?

0|0
    0|0
  • Bu göreceli bişey bizim milletimiz her zaman eksiğini dışarda aradı genel olarak. Sadece fazlaca ayakta uyuyoruz bu kadar

0|0
    0|0
  • Şu soruyu günün sorusu diye yayinlamislar... Seviye hep yerlerde be ks 😄

0|0
    0|0
  • Türk kizina kurban ol tüm rusyayi topla 1 türk kizi etmez ☺

0|0
    0|0
  • İtalyan erkekleri bu kadar çekiciyken türk erkekleri neden bu kadar itici?

1|0
    0|0
  • Çok iyi olur beni yollayın önce

0|0
    0|0
    • Belkide türk değilimdir 😂

• Kaç tane rus kızı gördüğünü sorabilir miyim, veyahut hiç rusyaya gittin mi? Çevrende gördüğün 10-20 ilkel olmayan bayana göre mi türk kızlarını değerlendiriyorsun sen?

0|0
    0|0
  • Ayni seyi baylar icin dusunuyorum bende

0|0
    0|0
  • Senin gibi yunanlar yüzünden. :987

0|0
    0|0
  • Nerden biliyon bizi gördün mü hayırdır? Hem viz türk kızıyızda sen be kızısın anam?

0|0
    0|0
  • bir kezde TÜRKçü olun be!! Nerden geldiğinizi, soyunuzu, geçmişinizi bilin gurur duyun...

0|0
    0|0
    • Selam kurtçuk nabeer yaaa belkide sorun sende değildir

• Haklısın sorun bende değil senin gibi beyinsizlerde. Geçmişimle, atalarımla, kendimle ve taşıdığım TÜRK kanı ile gurur duyuyorum.
      Ne mutlu TÜRK'üm diyene 😉 konu kapandı yazma

• Kurtçuk lütfen 👊👊👊

• Bende Türküm ama Ruslardan da senden de daha güzelim. Belli ki biri kuyruğuna basmış

0|0
    0|0
    • Gördün mü beni 😎 görseydin erirdin kiskancligindan

• O profildekiysen üzüldüm sana :(

• Bence sen önce kendine üzül. Kendinde söyledin çirkinmişsin

• Rus kızının nesi güzel Türk kızının nesi vasat?

0|0
    0|0
  • Kızlar Devam
    12
Yükleniyor...