Arkadaşımın Tehdidine Yardım?

Yakın arkadaşımla saçma sapan bir oyun için hata benimdi özele inmek istemiyorum ilk hatayı ben yaptım özür diledim ancak özürle halledilecek birşey değilmiş arkadaşımın hesabının şifresi vardı bende hesabı internet kafede açık bırakmışım çalınmış.(Sanırım hesap silinmiş). Arkadaşım sinirlendi durmadan rahatsız ediyor whatsap facebook engellersem sorun çözülmeyecek tatildeyiz diye sakinleşmesini bekliyorum benden olağanüstü miktar para istiyor ve vermez isem beni dövmek ile tehdit ediyor komik olduğunun farkındayım sinirlerim alt üst oldu saçma sapan bir iş. Para istemesini anlamış değilim çünkü hesaptaki bütün büyük gelişmeleri ben yapmıştım hesabı geliştiren bendim üstelik 100 lira değerinde ödül de kazandırmıştım hesabına. tek yaptığı oyuna girp 2 yaratık kesip çıkmaktı sırf en başından beri hesap onun üzerine diye değere bindi. Oyun ile ilgili anlatmak istemiyorum sadece ne yapmalıyım arkadaşım para vesaire istiyor ancak benim ona kattığım kazancları hiç düşünmüyor ben onun için ondan herhangi birşey istememiştim o ise şimdi küplere binmiş. Okul dönemi arkadaşlarımın alay konusu olacağım düştüğüm duruma bak :)

0|0
1|4

En İyi Kız Görüşü

• kesinlikle komik bişey değil. Sende onu mahkemeye vermekle tehdit et. Veyahut çağır bir yere konuş.

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Kardesim , bir oyun icin dovmekle tehdit ediyorsa sende biraz kendine guvensizlik var demekki , bu oldugu surecede bundab kurtulamadikca herkez ezmeye calisir kardesim. bendede vardi şu an haladaha biraz var ben bu konularda ben psikologla görüştüğümde bana eski yaşanılan veya hiç yaşanılmayan olaylarında etkisinin olabilceğini söylemişti. Sana yardım edebilirim aslında senin cevabınında bana bir yararı olabilir bu olayı kendimde çözebilmem için. Yaşanılan yaşanılmamış olan olay derken mesela hiç hayatında doğduğundan bu yana dusun , bu zamana kadar hic sevdigini veya asik oldugunu dusundugun (platonik askta olabilir) biri oldu mu mesela 1 kezde olsa gozyasi doktugun? Veya en fazla ufak hoslantilarmi oldu dogdugundan beriBunu iyi düşün kardes sana bana doktorun söylediklerini yaşadığın veya yaşamadığın duygulara göre sonucunu ve çözümünü sadece verdiğin cevaba göre söylicem. O yuzden iyi dusun bu sordugumu. Birde bende cevabına göre kendimle ilgilibir sonuç çıkarıcam Allaha inancin uzerine dogru cevapladigina yemin edebilirmisin kardesim en son banada bu sekilde faydasi olcak mesajdanda yazabilirsin

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 3

• Hangi oyun bu? Oyunun teknik desteğine başvurun belki hesabı kurtarırsınız.

0|0
    0|0
  • Liseli muhabbeti

0|0
    0|0
  • ona para kazandırdın diye çaldırmak zorunda mısın hesabı? haketmiştin boş yapma şimdi. Kazandırmasaydın o zaman. kazandırıp kazık atıcağına..

0|0
    0|0
Yükleniyor...