İnsanlara davranışınızı hangi unsurlar etkiler?

Kişi patronunuzudur/öğretmeninizdir karşı gelemezsiniz laf soksa susarsınız nedeni malum, kişi karşı cinstendir nazik davranırsınız, hareketleri hoşunuza gitmemiştir ona kızarsınız vs. gibi işte insanlara davranışınızı neye göre belirlersiniz?

0|0
7|5

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 7

• mekanik işliyor bende her şey. yabancı madde algıladım mı donuk bir ifade alıyor suratım. dik dik bakan cesur bakışlar... yok eğer tehdit unsuru yoksa ortada, kedi gibiyim. sıcak... uysal... mırr mırr
    karşımdakine ne derece güvendiğim etkiler.

0|1
    0|0
    • O da biraz tehlikeli şimdi, yalandan sıcak olan kişilere de tedbiri almak gerekli, ama bayanların düşünce sistemi karmaşık belki vardır buraya yazmamışsındır :)

• Üniversitede 1 Hocama karşı susmuştum Çünkü kadın o kadar sinirliydi ki ki biz de çocuk gibi azarladı yani

0|0
    0|0
    • Neyse ki üniversiteden nefret ediyor ve gitmemeyi tercih ediyorum. Bir şey öğretmek için değil sanki sıkıntıya sokmak, zamanını çalmak için varlar...

• 18 yaşında bunu mu anladın :d
      Ortam muamele liseden çok farklı git gor.

• öğretmenimde olsa asla altta kalmam ben. İnsanlara tavrımı koymamda mevkinin hiçbir önemi yok benim için. Bir insana ısınamıyosam ona sınırımı koyarım

0|0
    0|0
  • Tamamen yasina hurmeten saygimi bozmadigim insanlae var ama hakliysam ezilip buzulmem.. uygun dille cevap veririm.. patron ogretmen arkdas falan farketmiyor bana cunku hepsine mesafeliyim

0|0
    0|0
    • Mesafe güzel bir şey, böyle sana ulaşmak kolay olmadığı gibi gitmeyi de zorlaştırcak

• Sadece karakterine göre. Huyu güzel bir insana zaten aksi davranmam. Huyunu sevmediysem, ters biri ise asla ılımlı olmam.

0|0
    0|0
  • Davranışlarına göre belirlerim, bazen insanlar o kadar gıcığıma gider ki a harfini nasıl söylediğine bile bir kılıf bulurum ya

0|0
    0|0
  • Tabiki ilk önce cinsiyetine göre. Sonra laflarına konuşmalarına göre. Bana anlattığı şeylere göre

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• o anki ruh halime ve beni davranışları ne denli etkilediği çok önemlidir karşımdakinin kim olduğuna asla bakmadım bakacağımıda sanmıyorum

0|1
    0|0
  • Bir yerden sonra insanın kafası gürültü kaldırmıyor. Amirmiş bayanmış vs kaldırmıyor. Benim hislerimi önemsemeden beni rencide etmeye kalkan herkese cevabımı veririm. Sonradan içim içimi yiyor yoksa.

haşırt.

0|1
    0|0
  • Sıcakkanlı yaklaşımı o anlık haraketleri

0|1
    0|0
  • Onun bana saygısı kadardır

0|1
    0|0
Yükleniyor...