Yaptırdıkları günümüzde hâlâ kullanılan Ulu Hakan 2. Abdülhamid hakkında ne biliyorsunuz, ne düşünüyorsunuz?

Ulu hakan, 2. Abdülhamid, Yaptırdıkları hâlâ kullanılıyor, ilber Ortaylı son cihan imparatoru diyor, Üstad Necip Fazıl Ulu hakan diyor, Muhafazakar kesmin çoğu seviyor.

• Mübarek bir insandı.
    0% (0)0% (0)0% (0)Oy Ver
  • Eğer tahttan indirilmese Osmanlı yıkılmazdı
    33% (1)0% (0)25% (1)Oy Ver
  • Onun gibi keşke ülkenin başına gelse
    0% (0)0% (0)0% (0)Oy Ver
  • Tüm hepsi
    67% (2)100% (1)75% (3)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim
Güncellemeler:
Evet cevabınız bekliyorum.
Cevapları bekliyorum.

0|0
0|1

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 1

• Bir keresinde kulaklarıyla dalga geçilmesinden dolayı bazı kelimeleri yasaklattığını ve bunun çok sinirini bozduğunu okumuştum eğer gerçekten öyleyse narsisizmden müzdarip bir padişah olduğunu iddia edebilirim :) ama çok zeki bir devlet adamı olduğu yadsınamaz bir gerçek, istihbarat teşkilatı hala dillere destandır.

0|0
    0|0
    • Şu şekil düşün adam ülkenin diğer devletlere karşı olan kötü durumunu düzeltmeye çalışıyor ve bazıları halkı galeyana getirmeye çalışıyor ve halifeyeee baykuş gibi hakaret etmeye çalışıyor genelde eleştirilere seslenmiyorrr ama hakaret edilmesinede razı değil günümüzde bir çok devlet eleştiriye bile kapalı o ise padişah ve halife

• Ben bunun pozitif veya negatif bir tutum olduğunu iddia edemem zaten gereksizdir de adam yaşadı ve tarih sahnesindeki rolünü tamamladı yapacak bir şey yok huzur içinde yatsın :)

Yükleniyor...