Evi terk ettim?

Annemle kavga sonucu evi terk ettim ve otelde geçirdim geceyi ilk defa boyle birşey yaptım ailem beni merak Bİle etmemis neyse ona alistim yeni biri girdi hayatıma kısa sure önce onuda aramadim çünkü beni basit bir kız olarak gördüğünü söylemişti bir tartışmada bende kendimi geri cekiyorum bana Dedi otelde kalmışsın daha ne kadar düşebilirsin otelde kalmak kotu mu

0|0
4|10

En İyi Erkek Görüşü

• Sana neden basit biri olarak bakıyor ki birseyini mi gördü otelde kalmak kötü bisey degil otelde neden kaldigin onemli evden kacman ayrilman ailenle arandaki problemlerin seni karsindaki insana kötü gösterebilir seninle bir hayat kurmak isteyen erkek bu duruma iyi bakmayabilir.

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Birak şu herifi

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• Bu yaşta evi terk etmek pekte güzel bir davranış değil ve hanım efendi bu yaştaki kızlar için sokaklar oldukça tehlikelidir..

Başına kötü şeyler gelmesini ve keşkelerle ömür geçirmek istemiyorsan hemen evine gidiyorsun..

0|0
    0|0
    • 22 yasındayım ve bazen insan cok yoruluyor

• Kimler yorulmuyorki herkes yoruluyor..

Kaçmak çözüm değil helede bu yaşta bir bayana..

• hayr tabkde o insan değil adam değil karkterli değil başına gelmdği için itin böyle kunşmus sen nersln Şu an hangi şehrdesnnn

0|0
    0|0
  • Şöyle geri kafalilar ahh kötü bisey yapmamissim tek. basina kalmissin işte benim ailemde öyle seninki gibi

0|0
    0|0
  • otelde kalmak kesinlikle kötü bir durum değil. sonuçta otelde seni sadece gece yer temini amacı ile kalmışsın

0|0
    0|0
    • Neden oyle Dedi peki onun kendi evi de var sende kaliyim desem asıl basit olurdum

• Dön evine. Ilk zaman haklı gibi gorunebilirsin de ama sonuç olarak insanın ailesi gibi yok. Sonuçları pek hoş olmaz

0|0
    0|0
  • tercih meselesi fakat ailenle aranda gecen problem ne denli büyük bilmiyorum ama ailenden gerisi yalan orta yol bul hemen geri dön

0|0
    0|0
  • niye kötü olsun

0|0
    0|0
  • Evet

0|0
    0|0
  • Bence dikkat et iyi bir otel olsn

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• ağır bağnaz detected.
    keşke ona "sen de aklını anne karnında bırakıp çıkmışsın daha ne kadar düşebilirsin" deseydin. keşke o da burada gelip "akılsız olmak kötü mü" deseydi.
    aklımda deli keşkeler.

0|0
    0|0
  • Annenin yani en luks otelden iyidir git ozurdile evine otur hergunu para otelde nereye kadar yasiycaksin

0|0
    0|0
  • Evi terk etmek doğru değil her ne kadarda sinirlendiysen, başına birşeyde gelebilir pişman olursun o yüzden bence evine geri dön. Annenle konuşamıyorsanda küs kalma.

0|0
    0|0
Yükleniyor...