Yalnızlık, yalnız kalmak?

Merhaba arkadaşlar :) Size bir şey anlatmak istiyorum çünkü anlatacak kimsem yok. Benim yakın arkadaşlarım vardı ama bir sürü olay oldu ve Şu an hiç biriyle konuşmuyorum ve 2 gün öncede erkek arkadaşım beni terk etti. Konuşucak derdimi anlatacak ya da dışarıda vakit geçirecek hiç kimsem kalmadı. Neredeyse 2 haftadır evdeyim, asosyal oldum. Dışarı çıkmak istiyorum ama çıkacak kimsem yok. Ya da "neden iyi değilsin?" diye soranım yok. Hani bir sürü arkadaşlarınız vardır ama bir ya da iki kişi dostunuzdur, herşeyi birbirinize anlatır, birbirinizin derdine ortak olursunuz, güzel anılarınız olur. Benim "o benim dostum, en yakın arkadaşım "diyecek kimsem yok. Bana geçirdiğin en iyi gün diye sorduklarında cevap bile verememiştim. Sonuna kadar okuduysanız bile teşekkür ederim ve eğer bir tavsiyeniz varsa okumaktan memnun olurum, teşekkürler

1|0
1|4

En İyi Erkek Görüşü

• Neden başkasına ihtiyacınız var ki? Dışarı tek başınızada çıkabilirsiniz çok âlâ. Yalnızlık iyidir. Profesyonel yalnız olarak tavsiye ederim yalnızlığı.

0|0
    0|0
    • Ama öyle anlar oluyor ki susmak istemiyorum artık ama istemesemde konuşacak kimsem olmadığı için yine susuyorum. Dışarı çıkabilirim tek başıma tabiki ama geride güzel anılar bırakmak istiyorum belkide

• Hayırlı geceler.

• Sanada

Erkekler Ne Diyor 3

• Geçmiş olsun venimde derdimi anlatacak kimse yoktu sagolsun. burdan. birisi dinledi dinliyim seni?

1|0
    0|0
    • Anlatmak istediğim herşeyi anlattım teşekkür ederim :)

• Merhaba gizli. Ailenle kalıyorsundur umarım?

1|0
    0|0
    • Evet neden sordun?

• Okuyunca yazdıklarını zor bir durum yani. Neyse ki aşlen yanındaymış yani pek yalnız sayılmazsın. Tavsiyem kurslara yazılman orda arkadaş edinirsin.

• Teşekkür ederim

• sanal arkadas. 1suru talıp çıkar sıteden

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Canım benim bende aynı durumdayım, sakın üzme kendini... İstersen arkadaş olabiliriz. :)

1|0
    0|0
Yükleniyor...