Ulkemizde neden ayrimcilik yapiliyor bn doguluym ulkemin her yerini seviyorum butun renkleriyle biz turkiyeyiz?

Ama ne yazikkki cevremde birileriyle tanistigimda agriliyim dedigimde suratlari eksiyor yani nedir bu on yargi dogu bati ayrimi hepiimiz bu ulkenin cocuklari degilmiyiz

0|0
3|5

En İyi Kız Görüşü

• Ben asla ayirim yapmiorum ama siyasi gorusleri farkli oluo dogu insaninin buda rahatsiz edici sahsen ben bundan rahatsiz olup uzak duruyorum yoksa vatan sever olan doguluda bizim insanimiz

0|0
    0|0
    • Olabilir herkes herseyi savunabilir ya hangi cagdayiz biraz bilinclenelim.

• Sen havyz medyasina ve goruse bakma insanliga bak

• Herkes herseyi savunur evet o hersey iciinde ihaneti yanlisi savunuosa kusura bakmada alnindanmi opeyim benim nusaybinli kurt dostum var canim cigerimdir cunki dusuncesi gorusleri haklidan yana

En İyi Erkek Görüşü

• Aynen kardeşim ben kürdüm bunu söylemek bana şeref ve gurur veriyor. Ve pazartesi kısmetse askeri muayeneye giriyorum. İnsanların ön yargısı banada çok geldi ama zamanla ülkesi bu kadar çok seven kürtleri gördüler işde bizler gerçek kürdüz. Ermeni yobazları değiliz

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Türkiye de yaşayan kendini türk hisseden (türk olan demiyorum bak) herkes Türk'tür. Birini tanımadan bilemezsin dicem ama birini tanımak da zor bu devirde. PKK sorunu olduğu sürece bu önyargılar uzar gider.

0|0
    0|0
    • Pkk turkiyenin sorunu bizm ne sucumuz var

• Sadece doguda degil butun dunyada destekcisi var israil emrikaya rusya çin gidin bunlarla dava edin zavalli on yarginixla savisin

• Bana niye kızıyorsun ben şuanki durumu söyledim.

• bu ülke hepimizin, haklısınız. boşverin, onlar cahil.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Şunu söylemeliyim ki dün televizyonda doğuda pkk nın evlerin bahçesinden tünel kazdıkları ortaya çıktı, bu tüneller bir gecede olmadı değil mi? Bu tüneller yapılırken veya yapılsıktan sonra neden polise haber edilmedi?

0|0
    0|0
    • Belki korkutuyorlar canlariyla namuslariyla

• @o_bir_sivaslı aynen lazlar çerkezler, dadaşlar onlarda bu ülkenin vatandaşı onlar niye kalkıp demiyor bizimde kendi ülkemiz olsun diye

• Amerikada siyah beyaz, Türkiyede türk kürt.
      Bakalım hangisi daha önce başlatıcak iş savaşı merak ettim.

• O ayrım yapanları toplumdan ayırmak lazım asıl kardeşim bence hiç kafana takma cahil diyip geç

0|0
    0|0
  • Evet katılıyorum sana. Maalesef Türkiye'de çok fazla önyargı var...

0|0
    0|0
  • ben sevmiyorum

0|0
    0|0
Yükleniyor...