Soğuk havalarda sokak hayvanları için ne yapıyorsunuz?

Onlar bize Allahın emaneti 😊 soğuk havalarda yemekte bulamıyolar fazla peki siz onların bu zor yasamını bir nebze olsin kolaylastirmak ne yaptınız/ yapıyosunuz?

0|0
2|3

En İyi Erkek Görüşü

• Gunde 4-5 tane yumurta yıyıorum sarılarını onlara atıyom ksnks

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Buyuk bir arsa var oraya ekmek kirintisi pilav gibi yiycekleri atiyorum kuslar cok gelio bir kaptada su koyuyorum cop konteynirinin yaninada kediler gelio onlarin yiycegi bisey varsa posetle birakiorum konteynirin yanina onlarda can

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• arkadaşım yıl başında içip içip kusmuştu sabah camdan baktığımızda kusmuk yoktu yerler karlıydı ve kustuğu yerin etrafında pati izleri vardı :D :D

0|0
    0|0
  • keşke yapsak bişeyler

0|0
    0|0
    • Çok zor değil kk bişey yapmak sokakta bir parça ekmeği disinda yiyecek birseyi olmayan bir insan bile o yemegini bir köpekle paylaştığına şahit olabiliyoruz vicdan işi bence yapabilirsiniz ufak bişeyler 😄

• yapıyorum aslında da söylemek doğru olmaz

Kızlar Ne Diyor 1

• hiç bir şey

0|0
    0|0
    • Ama yapabilirsiniz bir kap su bile o kadar hayvanın susuzluğunu gidermesini sağlıyo ki insan insan olduğunu anlıyo bir işe yaradığını görünce 😊

• haklısınız ancak hayvanlara karşı anlayamadığım bir şekilde bir antipatim var yinede dediklerinizi yapmayı denerim

• Teşekkür ederim 😊

Yükleniyor...