Büyü ile cin çarpması arasındaki fark nedir?

bilenler söylesin mesajını açsın konuşalım bu konuyu büyü ya da cin çarpması ne kadar sürer?

0|0
3|15

En İyi Erkek Görüşü

• bunu bilmeyenler çok var senin gibi ama küçüklüğümüzden beri bahsedilidği için o konularda deneyimimiz tavan :D

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 14

• büyü birinin kasıtlıca sana cin göndermesidir cin çarpmasıda örneğin gece kaynar suyu dışarı döktün bir cin zarar gördü sana mussalat oldu buda cin çarpmasıdır

0|1
    0|0
  • Cin çarpması diye bir şey yok, büyü var. Aradaki fark.

0|0
    0|0
  • Ul*n sitenin yarisi hocaymis vay anasini :D Onlarin yanında bana susmam düşer asdgs

0|0
    0|0
  • Mesaj at bana. Bu işlerle yakindan alakam var

0|0
    0|0
  • bu knularda baya blgm varrr

0|0
    0|0
  • Blrisinde insanları kazılıyorlar
    Diğerlerinde insanları korkutuyorlar

0|0
    0|0
  • cin çarpması büyü , ile olur .. bir büyücü tarafından gönderilen bir cin .. eğer musallat olabilirse cin çarpması olur.. ama büyü zayıfsa .. çarpmaz.

0|0
    0|0
  • cin var cin var ama lütfen! (casper var bir de onun amcaları var!)

0|0
    0|0
  • Minimum 1 hafta - maximum 31 gün..!

0|0
    0|0
  • cinine göre değişir :D

0|0
    0|0
  • Cin çarpması cin insanın içine girer büyü farklı bilgim var ama uzun konular ne öğrenmek iatiyosun

0|0
    0|0
  • büyü çarparsa ishal yapar. cin çarparsa g. t m. t darmadağın olur. sonuçta cin ÇARPIYOR.

0|0
    0|0
  • Vay efendim niye uykusuzum

0|0
    0|0
  • cin çarmasına bizzat şahit oldum bir arkadaş vardı arkadaş dediğime bakma benden 15 yaş falan büyük neyse istersen anlatayım korkma sonra.:)

0|0
    0|0
    • korkmak bebeğim alıştım ben

• ya da boşver ya burda anlatılmaz boşver

Kızlar Ne Diyor 2

• Cinler kendini anip konusana daha cok musallat olur siz insanin insani carpmasindan korkun o alemle ugrasmayin

0|0
    0|0
  • ikiside cahil işidir

0|1
    0|0
Yükleniyor...