Ergenliğin başlarında çok aptalca şeyler yaptım düzeltebilirmiyim?

Şimdiki kafam olsa asla yapmazdım. mesela en ufak şeyde bile böyle sırf kötü duruyor diye kollarımdaki ve bacaklarımdaki kıllarımı kesmiştim çevremdeki çocuklarda neredeyse yoktu kadın bacağı gibi değil ama tek tük anlayın işte ama bende çok vardı ve beni çok rahatsız ediyordu çok utanıyordum anlamazsınız yaşayan bilir sadece havuza denize bile gitmek istemezdim ( ki bu durum hala geçerli daha bile kötü) sonra kesince ne oldu ; kol-bacak tüylerini defalarca sayamadım bile belki onlarca kez makineyle jiletle aldım ve daha çok sert ve sık çıkmaya başladı. şimdi iğrenç bir durumda yazdan nefret eder oldum kapri giymek denize gitmek. sadece kol ve bacak kılları değil kaşlarım da battı gözüme kaşlarımı da alıyım biraz dedim çünkü gerçekten çok siyah ve biraz kalın duruyordu aldım ama bok gibi gözüktü kaş alırken göz çıkarmak bknz. başka tipimle çok ilgilieniyorum çevrem iyi olduğumu söylesede ergenlikte gerçekten iğrenç duruyordum ergenliğin zirvesi yüzümde 2 kilo yağla uyanıyorum bazen saçıma bakmadan bırak bakmayı yıkamadan yağlı yağlı gidiyordum neden mi çocuktum çünkü aklım çocuktu öyle şeyleri takmazdım ergenliğe girdiğimi geç farkkettiğim için oldu bunlar düşünün psikolojimi. resmen s*kildi. ben gerçekten masum iyi bir çocuktum sosyal kendine güveni yerinde olan mutlu iyi bir çocuk ama ne günah işledim bilmiyorum birden böyle oldum.
her sabah yüzünüzde iğrenç yağla kalkmak sivilcelerle kocaman kıpkırmızı heryerinizde böyle yazınca kolay görünüyor sivilce mi ne var herkeste çıkar. N*h çıkar. benim yaşadığım şeyleri yaşasanız nasıl oldurdunuz merak ediyorum yazdığım şeyler sadece tiple ilgili değil. karşımda kişiyle konuşurken yüzüne bakamıyordum be yüzümü kaçırıyordum sırf bana acıyan bakışlarını görmemek için sürekli yüzümü saklardım birisi acımasın öyle bakmasın diye. ergenlik bende kızlara karşı şansımı deniyim dedim ama hepsi reddetti tabiki ve alay etti çoğu. Arkadaşlar ne günahım vardı ne suç işledim bilmiyorum yemin ederim ki bilmiyorum

Güncellemeler:
Ve Şu an bu haldeyim bıdık bir psikolojiyle. Asla düzelmiyceğimi biliyorum sadece bu değil ergen çocuk tipi kaymış üzülmüş konu bundan ibaret değil amkoyum. bunu anlatmaya çalışıyorum ama si ktiğim kelimelieriyle anlatmak imkansız yaşamanız lazım beniim yaşadığım şeyler sadece bunlar değil sayısız şey yaşadım
bu dönemde babam vuruldu. Silahla. Oros pu çocuğu biri yüzünden bu kişide polis. * ına koyim asla unutamıycam. başından ve kendimi öldürmek istedim defalarca ama yapamadım bilmiyorum şimdi hiç yaşanmamış gibi geçmişe gidince kafam bazen nasıl böyle kaldığımı merak ediyorum belki allah ya da tanrı ne si kimse yaşadığım şeylere acıyıp dayanmamı falan sağlıyor ne dersiniz :D

0|0
1|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Şu an mevcut tüylerden rahatsızsan en iyisi bir deri cilt doktoruna falan git güzellik salonlarıyla bile konuşabilirsin mutlaka çaresi vardır geçmişine takılı kalma gelecekle ilgili şeyler düşün hangimiz hatalar yapmadık ki

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...