Nefret attiginiz akrabaniz var mi?

Arkadaslar ben bazi akrabalarimdan nefret ediyorum hatta hayatimda akrabam diye demiyorum onlar kadar şerefsizini görmedim sizce sıkıntı bende mi?

0|0
10|4

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 4

• sıkıntııı yokkk ben bazen hastane kayıtlarını karıştırmak istiyorum bir yanlışlık vardır kesin diye :D :D

1|0
    0|0
    • Bazilariyla ayni kandan oldugumuza supheliyim bende gercekten

• Benim evime gelemez o yvşşakkk da zaten babamlara geliyo iste.

• anlaşma yapalım 30 yaşına kadar evlenmezsen beni bul evlenelim kapıyada kardeşim akrabalar giremez diye yazalımmm ooo çok eğlencelii bakıp bakıp dönsün pzevnk :D

• Ben gayet doğal davranıyorum ve bir sikinti yok aslında insanlar bir takım hataları kendinde araması gerekir bence maşallah sitede herkes herkesi sevip ilgi duyuyor ama akrabanızı 2 dakika satıyonuz. Unutmayınki sizde akrabanızla geldiğiniz soydansınız.

0|0
    0|0
    • Ben kendimde cok sikinti aradim ama bulamadim mesela dayimin bana gostermedigi olgunlugu ben ona gsterdim adam bana kufur etti neden biliyo musun karisinin faceden bana yolladigi arkadaslik istegini kabul etmedigim icin. Sabir cektim n3den boyle yapiyorsunlara girdim sonra babama laf etmeye basladi.. ki onu buyuten ve butun masraflarini karsilayan babamdir gerisini anlatmiyorum bile. Babama laf edince bende kayişlar koptu. Simdi ben 25 yasindayim hayatimda bu kadar kardeşim adam gormedim sence bende mi sıkintı

• Insanlari hayatimdan silme taraftari degilim gordugun gibi bence sende ezbere konusma bir daha 😊

• nefret boyutuna ulaşacak kadar ağır bişey yapmasalarda 1 tane ablam ve dayılarımı sevmiyorum

0|0
    0|0
  • Ben hicbiriyle konusmuyon alayi gevat 😄

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 9

Yükleniyor...