"Erkek Adam Ağlamaz" sözüne ne kadar katılıyorsunuz?

Bence klişeleşmiş yalanlardan ve toplumun dayattığı zırvalıklardan biridir. Hayır göz var, yaşı da var, e duygusuz da değilsin, niye ağlamayacakmışsın, bunu anlayamıyorum. Yarın annen-baban veya bir sevdiğin öldüğünde de ağlamamalıyım diye kendini mi kasacaksın, herkesin gözü önünde zayıf görünmeyeyim diye o anki ihtiyacını boşverip, kendine ihanet mi edeceksin? Erkeklik algın bu kadar sığsa, yoluna devam et, günü geldiğinde geçmişte ağlayamadığın anlar için oturup hüngür hüngür ağlayacaksın pişmanlıkla.

0|1
24|40

En İyi Erkek Görüşü

• erkekler ağlamaz.
    ADAMlar ağlar..

2|3
    0|0

Erkekler Ne Diyor 39

• Erkekler de ağlar, sinirlenir ağlar, üzülür ağlar, sever ağlar, özler ağlar, sevinir ağlar, hatta bir şarkıdan etkilenir duygulanır ağlar, ağlamak ayıp değildir ağlayamayıp içine atmak herşeyi, insanı hasta eder dert sahibi eder, Allah kimseye dermansız dert vermesin Ağlamalarımız Sevinçten Gururdan Olsun.

1|0
    0|0
  • Katılmıyorum kanks

1|0
    0|0
  • Tamamen saçma bir söz, hiçbir şekilde katılmıyorum.

1|0
    0|0
    • Ben ağlamam diyenlerde kendilerini ağır erkek olarak satıyorlar. Ağlamak her iki cinse ait bir kavramdır. Erkeği kadını yok. Gerektiği yerde ağlar insan. Karizması bozulmaz kimsenin sırf ağladı diye. Ota bka ağlayanlar için söylemiyorum, detaydaki yazdıklarını baz olarak yazdım.

• Öyle bir şey yok erkekte ağlar bir ve onu görmeye dayanamazsın öyle bir ağlarki gözlerinden akan yaştan anlarsın sen o derdini hüznünü gerçekliğini anlatılmaz ya valla

1|0
    0|0
  • Tek lafım erkeği ağlarken gerçekten ağlarken görmek istiyorsan rakı masasında oturmasını sadece bunu demek istedim

1|1
    0|0
  • Erkekler nasıl kadınların bazı davranışlarını nasıl anlamıyorsa siz de bunu anlayamazsınız.

1|0
    0|0
  • Kasım ayında ağlamış olabilirim 😒

1|0
    0|0
  • O zaman ben erkek değilim.

0|0
    0|0
  • Bu toplumda ki deyimleri veya atasözlerini yargılarken direk terimsel manaya bakarsanız sonuç olarak atalarımıza söversiniz.
    Sakla samanı gelir zamanı, çok lazımdı saman! Peh.

Erkek dediğin güçlü olur, güçsüzlüğünü belli etmemeli diye. Çünkü erkek reisdir, kocadır, babadır. Milletin içinde zırlamasın, gitsin köşesine çekilip kimseye göstermeden ağlasın diye söylenmiş bir sözdür..

0|0
    0|0
  • Gözümde yaş görseler
    Erkek ağlar mı derler..
    Gökler ağlıyor dostlar.
    Ben ağlamışım çok mu?

1|0
    0|0
  • Ben sadece şebnem ferahın şarkısındaki nakarata katılırım.

1|0
    0|0
  • Yav tamamen yalan annem terlik fırlatınca acınca ağlıyorum

1|1
    0|0
  • bence yalan ağlar , insan ağlar.

1|0
    0|0
  • Ben 15 yıldır daha aglamamisim aglayamiyorm

1|0
    0|0
  • Öyle olsaydı erkekte duygu olmazdı?

1|0
    0|0
  • kesinlikle katılmıyorum ama mümkün olduğunca gizli ağlamalı

1|0
    0|0
  • niye bizim kalbimiz taş mı bacım. ağlarız hemde hüngür hüngür.. Ama mümkün mertebe gizli..

1|0
    0|0
  • hüngür hüngür bile ağlar.. sadece bunu kimseler görmez...

0|0
    0|0
  • Erkek adam ağlar
    hıçkıra hıçkıra ağlar, ama tek sebep vardır
    Kendini güçsüz hissederse ağlar

0|0
    0|0
  • Erkek adam ağlamaz balkona çıkar ve bir sigara yakar.

1|0
    0|0
  • Artık dünyadan göçmesi gereken insanların kendileri gibi sözleri de yok olmalı.

1|0
    0|0
  • Hiç de umursamadığım bir söz. Yeri geldiğinde ağlar.
    Sebebi de pek önemli değil. Ağlanacaksa ağlar, gülünecekse güler.

0|0
    0|0
  • Baştan aşşağı saçmalık insan değilmiyiz la biz Duygularımız yok mu üzülmüyormuyuz kırılmıyormuyuz ruhsuzmuyuz lan biz bak sinirlendım görüyormusun

0|0
    0|0
  • Gülmenin sahtesi olur ama ağlamanın sahtesi olmaz.

haşırt.

0|0
    0|0
  • Sonuna kadar aglamaz bencede

0|0
    0|0
  • ben ağlamaz dediğim kişilerin bile ağladığını gördüm. eğer ki kişilik bozukluğu veya hastalığı yoksa her insan ağlar çünkü her insanın duygusu vardır. en duygusuz olduğunu sandığın kişinin bile bir yumuşak karnı vardır

0|0
    0|0
  • Saçma bir soru erkek ağlamaz diye bişey yok bnde bir erkeğim yeri geldiğinde ağlarım ağlamayan erkek sevmesini de bilmez kalp, te olmaz hayatta her zaman gülmek yok yeri geldiğinde de allar insan adı üstünde insan

1|0
    0|0
  • erkek gerçekten kolay kolay aglamaz aglıyorsada kimsenin görmedigi biyerde aglar okumadım acıklamayı ne yazıyor bilmiyorumda aglıyorsa gözyaşı gerçektir kadınlarınki gibi sahte degildir

0|0
    0|0
  • o lafı bulanın ben a... ağız tadıyla ağlayamıyoruzda

0|0
    0|0
  • Sessiz bir kölede ağlar

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    9

Kızlar Ne Diyor 24

• Abuk sabuk bir toplumsal kalıp

1|0
    0|0
  • Hiç katılmıyorum

1|0
    0|0
  • Saçmalıklardan biri de bu işte... Mübarek insan deģil sanki. Öyle de bir aģlar ki aslında... Yani ağlamalıdır. Duygudan yoksun yaratılmamış ki kimse. Bu psikolojiyle çoğu kendini küçük düşürmemek, güçsüz göstermemek gibi sebeplerden ötürü ağlamıyorlar halbu ki bilmiyorlar ki daha da güçlü olacaklarını daha da insaniyetli ve temiz olacaklarını... Bindik bir alamete gidiyoz kıyamete misali... Boş sözlere takılmış gidiyorlar işte...

0|0
    0|0
  • Hiç katılmıyorum.

0|0
    0|0
  • Erkekler robot değil ya. Üzüldükleri zaman ağlayabilirler tabi ki. Katılmıyorum bu söze.

1|0
    0|0
  • Yazık ya bu adamlara

0|0
    0|0
  • Kesinlikle doğru bir söz, erkek hastalık ya da ölüm olmadıkça ağlamamalı.

0|0
    0|0
  • erkeğe yakışır
    çünkü bir erkek çok zor ağlar ve onu ağlatan şey demek ki çok cana değmiştir

1|0
    0|0
  • Erkek adam ağlar

0|0
    0|0
  • Katılmıyorum çünkü hepimiz insanız ve bazen hayatta güçlü olmadığımız tutunamadığımız anlar geliyor cinsiyet ayrımı yapamam.

0|0
    0|0
  • Katılmıyorum sonuçta erkeklerde insan ve insanlar ağlar

0|0
    0|0
  • Aglamak erkeklikten bisey kaybettirmez bence

1|0
    0|0
  • Yoo ben çok erkek ağlattım gayette güzel ağlıyorlar

1|0
    0|0
  • Bence çok saçma erkeklerinde duyguları vr sonuçta

1|0
    0|0
  • Ağlar

0|0
    0|0
  • Bnce cok cekici oluyo ya

0|0
    0|0
  • Ben çok nadir gördüm erkeklerden ağlayan.. bu söze katılıyorum ama asla desteklemiyorum.. ağlamak kadar iç rahatlatan duygudan mahrum kalıyorlar.. yazık..

0|0
    0|0
  • Katılmıyorum.

0|0
    0|0
  • Ağlar kanka ağlamam diyendeki iticilik kimsede yok

0|0
    0|0
  • Katılmıyorum

0|0
    0|0
  • Katılmıyorum one öyle saçma sapan laflar işte bir bu lafa bide ''o erkek o yapar'' lafı SAÇ-MA-LIK

0|0
    0|0
  • Erkeklerde insan oldukları için ağlarlar.

0|0
    0|0
  • Ağlar ama çok aglamamali en azindan güçlü görünmeli

0|0
    0|0
Yükleniyor...