Sizce Türk olmak nasıl bir duygu? Türk olduğunuz için gurur duyuyor musunuz?

Sizce Türk olmak nasıl bir duygu? Türk olduğunuz için gurur duyuyor musunuz? Ben Türk olduğum için gurur duyuyorum.

• Evet. Gurur duyuyorum. Türk olmak...
    86% (25)77% (24)82% (49)Oy Ver
  • Hayır. Gurur duymuyorum. Türk olmak...
    14% (4)23% (7)18% (11)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
6|16

En İyi Erkek Görüşü

• peygamberin müjdelediği bir padişahın kuranda türklerden asilce bahsedilen bir nesil olmak şereftir

1|1
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Türk'üm, doğruyum ve çalışkanım... müslüman bir ailede müslüman doğdum. Atatürk gibi bir önderim var, osmanlı gibi bir ecdadım... daha ne olsun. mutluyum.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 15

• Türkcandır

1|0
    0|0
  • Allaha şükürler olsun ki Türklüğümden gurur duyuyorum.

1|0
    0|0
  • Tabi canım sonuna kadar gurur duyuyorum, Türk olmak bambaşka :)

1|0
    0|0
  • Tembel ve hijyen olmayan bir millet olduğumuz için pek gurur duyduğum söylenemez.

0|0
    0|0
  • Tabiki duyuyorum. Hangi Irk bizim gibi uzun yıllar boyunca dünyaya hoşgörü ile, hüküm edebilmişki?

1|0
    0|0
  • gurur duyuyorum, nedeni ise ırkçılık değil, mazlumun yanında zalimin karşısında yer alıp, kültürleri yoketmeden yaşatan, kendi bünyesine katan ama özbenliğini yitirmeyen yapısı buna ek olarakta islama hizmetidir. daha bir sürü şey yazılabilir. şu anki ortadoğunun yapısına bakınca, hak verirsiniz...

0|0
    0|0
  • 10uncu yuzyilda olsaydim guzel olurdu ama Şu an degil.. zaten global dunyada genetik antropolojik mevzular bitmis durumda.. bir etnisitiye ulusa bagli hissetmiyorum kendimi... gururda duymuyorum... utanmiyorumda..

0|0
    0|0
  • Türk olmak kadar güzel bir duygu var mı şu dünyada <3

0|0
    0|0
  • Evet duyuyorum.

0|0
    0|0
  • türk değilim iyikide değilim.

0|0
    0|0
  • türk doğmak senin elindemiydi gurur duyulacak mantıklı bir sebeb göremiyorum sadece insan gibi insan ol yeter

0|0
    0|0
  • Yarı türküm benim içinde geçerlimi :D

0|0
    0|0
  • Türk dogmak herkese nasip olmaz hele osmanlı gibi bir geçmişimiz varken :) Ülkemizin değerini bilin

0|0
    0|0
  • Türk

0|0
    0|0
  • Duyuyordum aslında duymakta istiyorum hala ama son zamanlarda öyle şeyler duyuyorum ki ulan nerde at üstünde koşum takımları ile gezen cengaver yiğit atılgan namuslu iffetli türk milleti eser kalmamış alem dötoş olmuş bumu lan Türklük milletin evli barklı karısına sarkmak mı bacısına sarkmak mı birbirine kazık atmak kuyusunu kazmak mı o şerefli türk milletinden eser kalmadı bir tane aslı astarı olmayan gürcü piçini başa getiren milletten ne olur sabah akşam karı miken içki içen cenabet gezen MHP li faşistlere kaldı Türklük... Atalarımızın kemikleri sızlıyor vallaha

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• insanları ırklarıyla ilgili yüceltip aşagılatacak düşünceyi aşılayanlar utansın

1|0
    0|0
  • Bu da bir etikettir, farkindalik derecen yuksekse bunun farkindasindir zaten, gerek yoktur böyle şeylere

0|0
    0|0
  • Çok şükür ki Rabbim en güzelini en hayırlısını bize nasip etmiş. Ne Mutlu Türk'üm Diyene!

0|0
    0|0
  • evt Türk oldum icin gurur duyuyuorum

0|0
    0|0
  • Şu devirde asla olmak istemezdim kediye bile tecavüz eden cahil bir ülkeden gurur duymamızı beklemeyin

0|1
    0|0
Yükleniyor...