Yahudi mi, ateist mi?

Efenim ülke idaresi için en uygun adaylar bunlar olsa birisi yahudi, diğeri ateist hangisini tercih edersin, yani kime oy verirsin.

Soruya soruyla karşılık vermek isteyenler için açıklamayı uygun buldum;
Hee şimdi yohhh burasi müslüman ülkesi olmaz demeyin olsa diyorum, mesela ülke idaresini belirli akademik eğitimleri almış, ve kademe kademe yükselerek en tepeye gelen kisilerden seçilme kanunu olsa mesela genelkurmay başkanı gibi ya da sonra o mevkiye gelen kişilerden halk seçim yapsa ve birisi ülkeyi yönetse ve seçilecek iki adaydan birisi yahudi diğeri ateist olsa kimi seçersin.

ya da belirli sebeplerden dolayı başka bir ülkede yaşıyorsun en güçlü iki aday var, aynı durumda kimi seçersin.

Güncellemeler:
Bunu hemen yap, güncelle şunu !
Yunanistanda çipras kazanınca bizim sözde dinci medyamız adamın ateist olmasına sevinmişti resmen, yani hristiyan olmasından iyidir en azından her inanca eşit uzaklıkta gibi bir fikre kapıldılar herhalde.

0|0
0|6

En İyi Erkek Görüşü

• ateist kanka yahudide bir inanış var herkez onlara boyun eğecek ateist iyidir

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 5

• Ateist seçerim, ateist en azından türk milliyetçisi olur, yahudilerden türk milliyetçisi çıkabileceğini sanmıyorum.

0|0
    0|0
    • Ama siyasi kişilikleri de önemli, eğer ateist dediğimiz komünist ise yahudiye atarım oyu.

• Oyum budiste.

0|0
    0|0
  • oyumu boşa atarım yinede onlara oy vermem hatta ikisinde seçilmemesi için elimden ne geliyorsa yaparım

0|0
    0|0
    • Ama elline billet ve calisma izni versem kosa kosa o kafirlerin ülkelerinde gidersin degil mi?

• @Nutarge seni bilmem ama ben ülkemden memlunum genelleme yapıpta herkesin düşüncesini kendininki ile aynı sanma !

• Ateist

0|0
    0|0
  • Ehveni şerreyn tercih olunur. Bu iki şerden ehveni Yahudilerdir. O sebeple yahudi tercih edilir.

0|0
    0|0
Yükleniyor...