Aşırı derecede kısa ve dekolte giyen kadınlar hakkında ne düşünüyorsunuz? (ANKET no:15) ?

Ben hiçbir kadının giyinişi hakkında bir yorumda bulunmam, bulunanları da sevmem.

Bunu ekliyorum çünkü bu soruya Ayşeler, Fatmalar çıkıpta ''Başkalarının giyiniş tarzından sana göre ne?'' demesinler diye eklemek istedim.

Soruya gelirsek: Özellikle yaz aylarında bazı kadınlar ciddi anlamda çok kısa ve açık giyiniyor. Şöyle ki; giydiği mini etek sayesinde kalça hatlarını (kalça ile bacak arasındaki çizgi) bütün çıplaklığıyla dışarıdakilere gösteriyor. İşi daha öteye taşıyanlar da var. Kış aylarında bile bunları giyenlere rastlamaktayız. Onlar soğuktan korunmak için ilaveten mini eteğin altına fileli çorap çekiyorlar. Üstüne üstlük bu şekilde giyinen kadınların tecavüz ve taciz olaylarına sert tepki vermeleri de aynı bir ironi...

Herkes özgürdür. Fakat bu her şeyde özgür olabileceğimiz anlamına gelmiyor. Toplumun ahlaki ve görgü kurallarını da dikkat almak gerekir.

Aşırı derecede kısa ve dekolte giyen kadınlar hakkında ne düşünüyorsunuz ? (ANKET no:15) ?

• Kesinlikle bu kadar açık ve dekolte giyinmeye bende sıcak bakmıyorum.
    57% (12)43% (3)54% (15)Oy Ver
  • Ben öyle düşünmüyorum. Kişi nasıl rahat ediyorsa o şekilde giyinebilir.
    43% (9)57% (4)46% (13)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim
Güncellemeler:
güncel

0|0
4|1

En İyi Kız Görüşü

• Taciz tecavuz herkesin basina gelebilir ama anlattigin sekilde giyinenler zorla bu olaylari yasamaya calistiklarinin farkinda değil mesela adam sapiktir ya da nefsi zayiftir kapali birinin belki gozlerine dikkatlice bakarak rahatsiz ederse minik etekli birinin kalcasina dokunmayi tercih eder sen giyiceksin tangayi mini etegi sonra cikipp ayyyyy hayvanlar beni taciz etti diye haykircaksin var mı boyle bir mantik

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Ahlaki görgü kuralları nedir? Tecavüz etmek normal bir şey mi ki kızlara ahlaksız diyorsun?

0|0
    0|0
    • Tecavüz etmenin normal bir şey olduğunu söyledim mi? Zaten tecavüz ve taciz olaylarının da ne kadar çirkin bir şey olduğunu belirtecektim ama malumunuz uzun yazıları okuma merakı pek yok. Bu yüzden işi sadece giyim tarzıyla sınırlı tuttum. Ayrıca biz tecavüz ve taciz olaylarına ahlaksızlık demiyoruz, insan dışı hareketler diyoruz. Bunlar insanlığa yakışmıyor ve benim en sevmediğim erkek tipleridir.

Kızlar Ne Diyor 3

• Açık giyinir diye gelin beni mikin demiyor kimse sen de sirf acik giyindi diye birini zorla mikemezsin. Birini hiçbir şekilde zorla mikemezsin zaten Yani ses tecavuz başka giyim kusam başka bir de laf söylesen açık giyinene ne dicektin bilemedim

0|0
    0|0
  • Beni ilgilendirmiyor

0|0
    0|0
  • Bende pek sevmem ve çekinirim nedense öyle giyinmeye.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 0

Erkeklerden En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...