Sizce ne yapabiliriz, bu sorunu nasıl çözebiliriz, lütfen yardımcı olun?

Konuyu kısaca özetliyim. Allah'a şükür kimseye borcumuz yok ama bize borcu olan çok. Senetli olanlar kolay onlar ödüyor. Olmazsa mahkemelerde bir şekilde çözülüyor. Sorun senetsiz olanlar. Maalesefki bir çoğu senetsiz. Düşünün öyle bir şey ki adam sırf parayı ödemek için kaçıyor. Babam sürekli gece onları bulmaya çalışıyor. Mahkemeye versen senet yok "Benim borcum yok " diyip çıkarlar. Ve borçları bayağı miktarlarda. Durumları yok da değil. Hepsi devletin üst kıdemlerinde. Ben hayatım boyunca bu kadar ikiyüzlü şerefsiz insanlar görmedim. Sizce bu sorunu nasıl çözebiliriz?

0|0
0|7

En İyi Erkek Görüşü

• ortak bir tanıdığınızda onlardan borç isteyip size versinn :D :D

1|0
    0|0
    • sonrada parayı onlara verdim onlardan al desin yani sıfır borçlu :)

• Ayyy atıyoruz her yerden mesaj watts up sms her seyden

• hahaha ben bana at demiştimm ama :) farklı yolları burda anlatmamak için :)

Erkekler Ne Diyor 6

• ifşa ederek dukkanın önune hayvan gibi bir tabele yaptırın koyun google veya you tube
    face mace inst bak nasıl getırıyor ne gerek vardı dıye onlar utanmıyorsa sende utanmayacaksın şu şerefsiz bu gunde borcunu getirmedi diye t@şak geçeceksini başka turlu olmaz !

0|0
    0|0
  • Eli dara düşünce senetlendirin bir daha yapmasınlar. Bu devirde akrabaya güven yok ki senetsiz imzasız para veriosunuz.

Onun üstüne su için sonra da bir daha böyle hataya düşmeyin. Senet çekle uğraşanlar var çevremde ama onlarda sıkıntılı işler sizden çok para gider

0|0
    0|0
    • Sağol çok yardımcı oldun bilmiyordum zaten kimseye güvenemeyeceğimi olay benimle alakalı değil ben olsam zaten senedi geç hiç vermezdim böyle bir sorun da olmazdı ortada

• çözmen zor

0|0
    0|0
  • açık hesaptan uzak durun

0|0
    0|0
  • Cozemezsin bizden 100 milyar gitti, senetli de var, ugrasamayiz, turkiye gercegi bu,

0|0
    0|0
  • Çok kişinin bir kişiye borcu varsa o adam ya zengin hayırseverdir ki öylesi bu devirde bulunmaz ya da tefecidir.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...