Annem beni evden kovdu yardım edin?

Arkadaşlar öncelikle bizim ailedeki sorunları anlatayım sonra kendi derdimi anlatayım. Çünkü bağlantılı. Herneyse annem ve babam bir turlu anlaşamıyorlar ayriyeten bir iki yıl önce yaptığım hata yüzünden benden de soğudular. Yaptığım hata da güvendiği insana hanı sevdiğim insana vücudumu gondermekti. Zaten bu da bir salaklikti bu yüzden annem herseyimi elimden almıştı + birçok kez dövülmüştüm. Aslında küçüklükte beridir annem beni dövüyor nedenini pek anlayamıyorum ama tek anladığım şey o da her şeyimin hatalı olmasıydı. Geçen yïl da annem ve babam birbirlerine boşanma davası açtı çünkü birbirlerini hiç sevmemisler. Zaten görücü usulü evlenmişler. Beni de bu yüzden annem hep kullandı. Her şey senin için diyerek babamı sömürdü. Kandırdı vb. Bir de Babam bir iki yıl önce annemi aldattı. Yanı öyle birşeyler oldu sadece hep kadınlara selam yazıyordu facebook üzerinden. Tabi de o kadınlar da yüz vermiyordu. Annem bir de bu olay yüzünden deliye döndü. Annem umursamadı sonraları ama ben umursadim çünkü babamın öyle şey yapması imkânsızdı.
Ve şimdiye gelirsek babamın en yakın arkadaşıyla annem evlenmeyi düşünüyor ve ne zaman sinirlenseler ikisinde bana patlıyor. Annem salak salak iş yapıyor çıplak bir biçimde evde dolaşıyor bazen. Bende bu olaya kızdığımda bana kıskanç diyor. Ayriyeten bu adamla birkaç defadan fazla kavga ettim ya da tartıştım. Ve bu adam hep bana diyor ki (tabii ki annemin yanında böyle konuşamıyor pek. Sadece son zamanlarda konuşmaya başladı) "annen ile aramızı hep sen açıyorsun. Şeytansın. Nankörsün. Aç gözlüsün. Cimrisin" vb. ... Ve ben bu olaylara rağmen bu adama gene de iyi davranmaya çalışıyorum
Sorun şu annemi gene de seviyorum ama ortaya kaldım. Annem ile babam arasında. Ayriyeten seneye liseye gideceğim için yatılı okul da bana sıcak bir fikir olarak geliyor
Napabilirim?

0|0
6|10

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• Annen biraz aptalmis. Cocuk yapmayi biliyor ama nasil davranacağını bilmiyor. Moralini bozmamaya çalış canım

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• kovduysa vardır bir bildiği :D

0|0
    0|0
  • bende sorunlar şiddetli gibi görünüyor ayrı kalmak iyi gelecek dediğin gibi yatılı okul uzaklaşman için fırsat belki bu sayede özlenirsin özlersin olaylar unutulur

0|0
    0|0
  • sen nerelsnn Şu an nerdesn

0|0
    0|0
  • Yatılı okul. Git kurtar kendini annen çekilmez babaya gitsen annen yıne cekılmez.

0|0
    0|0
  • Kac yasindasin sn

0|0
    0|0
  • Nerde kalacaksn

0|0
    0|0
  • Allah yardim etsin

0|0
    0|0
  • vücüdünu göndermekte ne?

0|0
    0|0
  • üzüldüm allah yardımcın olsun

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Bence de yatılı okul çok iyi fikir senn için. zor ve kötü bir durum. ikisiyle de kötü olmamaya çalış. o adamla da mesafeli ol derim.. kardeşin var mı

0|0
    0|0
    • Yok tekim ben :/

• Takip etmeye başladım :s

• evet ama sonra engelledin yanlışlıkla :) engeli kaldır canım

• Yatılı okula git derim. Hayatın zaten yeterince boktan kaybedecek şey yok daha durmanın anlamıda yok.

1|0
    0|0
  • Git ozur dile anadir affeder kapida yat

0|0
    0|0
  • Gel bizde kal

0|0
    0|0
  • Annene çok selamımı ilet. Saygıyla anıyorum onu emin olsun babanı da aynı şekilde. Seneye yatılıya git. Eşek gibi de çalış derslerine ne yap ne et şehir dışında oku. Kendi ayaklarının üzerinde durmayı öğren

0|0
    0|0
Yükleniyor...