Napiyosunz millet?

canim sıkılıyo sonra yine sıkılıyo is guc olmayinca tabi sacma sapan yorumlar yapmayin sikayet ederim😊👍

0|0
4|4

En İyi Erkek Görüşü

• Spor yap bos durma :) ya da bosver bak rahatna

1|0
    0|0
    • Spor yapcak vucuda sahip degiyim sporda yaparsam erir giderim heralde😊😊

• Zor o iş :) ama 5 kilo daha al saglik standartlari dışındasn :) begenilmk icin degl gelecgn icin , evde yatamm ki bizim isler coook farkli

• İate bir cevre baskisi daha😂😂😂😂ama sevmiyorum kilo alinca birisi bana kilo almiisn dedigi zman colta yakissa psikolajim bozuluyo yemek yiyemiyrum oyuzden hic kilo alamiyorum belki bigun alirim😊😊 sende göbegi unut bence imkansiz senin icin galiba😂😂

En İyi Kız Görüşü

• Hahahaah iyimiş ya :) oturuyoruz sen

1|0
    0|0
    • Bende ayni oturuyorum yapcak biseyimiz yokki 😊

Erkekler Ne Diyor 3

• şikayet eder misin sırf bunun için yazdım

1|0
    0|0
    • Bunda kotu bisey yokki niye ediyim bazi insanlar var okadar sacma ahlaksi yorumlar yapiyolar ki oyuzden yazdim.

• Hahaha sen egonu tatmin etmek istedin bence 😉😉😂😂 neyse sen kal ben gidiyorum ozman iyi gecelerr gorusuruz 🙌🙌🙌

• yok be ne egosuda iyi geceler.. :)

• Can sıkıntisi ayri iç sıkıntisi ayrı

1|0
    0|0
    • Yok suanda canim sıkılıyo ilerleyen saatlerde icime dogru devam edip icim sıkıla bilir😂😂😂😂

• Can sıkıntısı geçer bir şey olmaz ama iç sıkıntisi bitirir adamı 😠

• Anlasilan senin icin sılıyo

• Ne üzerine sohbet etmek istersin?

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Ben de sıkılıyorum

1|0
    0|0
    • Napcaz boyle bilmem kizlar

• Ben de oturuyorum boş boş

• Bende ayni annemlede komsusu yanimda eskileri yaad ediyo😂😂😂😂😂şiştimm şiştimm😊😂😂

• Bu soruyu gizliden soracak kadar ne yaşadın?

1|0
    0|0
    • İnsanlarin sacma sapan ahlaksiz yorulari beni kizdiriyo oyuzden illa cikiyo oyle birileri.

• Engelle ben öyle yapıyorum böyle gizlenince öcü gibi oluyorsunuz. Çirkinlik yapan gizlensin sen neden gizleniyorsun 😐

• Evt ama okadar tırsmısim artik ya engellesemde orda yorumu kaliyo ya sinir oluyorum ama bidakine gizlenmem ocü gibi oluyoruz dmekki gizlenmye gerek yok😊😊👍👍

• soru cevap devam

0|0
    0|0
Yükleniyor...