Buranın üyeleri neden böyle?

Bir başka üyeyi trollemekle neden bu kadar uğraşıyosunuz kı?
Neden arkadaş edınıp keyıflı ve sevıyelı sohbetler kurmayı duşünmüyosunuz?
veya neden biri ile tanışınca kendınız gıbı değilde karşıdakının duymasını istediği şeyleri söyleyıp onları kandırıyosunuz yaa cidden merak ettim amacınız nedir ?

0|1
7|4

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 6

• Benim zamanımda böyle değildi. Kısaca bu site hiç böyle değildi diyelim. Troll amaçlı bir soru sorulsun ciddi cevaplar gelirdi. Şakalar, espiriler hep kaliteliydi. Üyelerin seviyesi vardı kimse kimseye doğru düzgün kolay kolay yazamazdı. Bir ağırlık vardı, edep vardı...
    Şimdi üyeler çoğaldı, eski üyelerden eser kalmadı siteyi unuttular. Bunlardan biri de benim. Birini özledim ve geldim.

Velhasılı, gelelim soruna trollemek ve bir başkasının acısıyla sorusıyla dalga geçenlerin amacı açık ve net kendisini takip eden kızlara tanıtmaktır. Hani bir deyim vardır. ''Kızlar kendilerini güldüren erkeklere aşık olur.'' diye.. o hesap. Kızlara yaranma çabaları. Aslında ne güzel, en azından insan kendini bu tip sitelerde belli ediyor ve kendi benliğini kusuyor. böylelikle tanımakta güçlük çekilmez.
    Ha seviyeli sohbet kısmına gelecek olursak, aman aman!!! Sonları kötü bitiyor!

0|1
    0|0
    • sonu kötü bıtıyosa sevıyesızmış oyle göstermışmı desek onlar için :) dedıklerıne ınanabılırım oncesını bılmıyorum ama şuankı sosyal medya hesaplarının hepsı oyle çogu gızlı kullanıcya sıgınır ya da bırden fazla hesapla oynar nasıl bır tatmın duygusudur bu anlamadım. Açıkçası anlamda veremıyorum yaa

• malesef.. sosyal medya yerıne asosyalları tatmın yerı demek lazım sanırım

• Laf cuk oturdu.

• eğer cevabı bulursan lütfen banada anlat

0|1
    0|0
  • Mantıklı bir açıklama olursa bu görüşe yorum yaparak bildirir misin?

0|1
    0|0
  • Çünkü mallar

0|1
    0|0
  • çoğu siteye eğlenmeye geliyor ondan

0|1
    0|0
    • eğlenmek bırılerıyle dalga gecmekten mı gecıyo?

• ama bu yol işte başkalarını trollemeye çalışmaktan gecmıyo bu kadar boş inlarlar reelde nasıllar merk edıyorum dogrusu

• bilemiyecem herkes kendi bilir

• Öylesini daha eğlenceli buluyorlar demek ki

0|1
    0|0
    • aynı durum kendı başlarına gelsın gizli kullanıcı yapıp kufrederler

Erkekler Ne Diyor 4

Yükleniyor...