Çarşaflı bayanlar neden vehhabilere benzetiliyor?

Bıktım artık böyle benzetmelerden. Sizde oylemi düsünuyorsunuz?

0|1
8|29

En İyi Erkek Görüşü

• Ne alaka? Sapık fırka Vahhabi , şia , selefiler mi giyiyor sadece çarşafı ve ya burkayı? EhL-i Sünnet (Sünni) olanlar asıl hakkını vererek giyiyor Çarşaf-ı Şerifi. Rabbim o kardeşlerimizden razı olsun o nasıl bir nefis ile cihaddır. : )

2|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Kim neye benzetirse benzetsin..
    Siz çarşafı Allah rızası için giyorsunuz.

1|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 28

• ben olumsuzum bu konuda tamam kapalı olabilir onun tercihi ama tesettür dür çarşaf olmaz bir kere bir insan yaşantısına uygun değil tamam ahiret hayatı önemli fakat bu dünya hayatını yok eden bir unsur

0|0
    0|0
  • Kapalılara hergangi bir düşmanlığım yok. Ancak kapanmanın düzgün bir yönü vardır başını saçın görünmeyecek şekilde örtersin, vücudunu kapatmak için onuda düzen gerektiren çarşaf giyinmektir abartılı olmamak şartıyla.

Ayrıca şunlarıda söylemek isterim herkese kapanmak günah'ları azaltmaz veya yok etmez günah'ları affettirmez günah'lar kitaba yazıldığında silgi ile sildiğimiz gibi silinmez, sadece doğru yolu bulmak içindir.

0|0
    0|0
  • Çarşaflı kadın candır da yüzünü kapatmasa daha iyi

0|0
    0|0
  • mini etek giyince laf etmeyip çarşaf giyince bazı yakıştırmalar yapıp kalkıp birde özgürlükten bahsediyorlar ya onların ben özgürlük anlayışına...

0|1
    0|0
  • Suudlar vahhabi olunca islam alemini dolayısıyla birde çarşaflıysa vahhabi sanıyorlar ne olursan ol bu senin özgürlüğün hipneliğe özgürlük isteyenlerin kendi gibi hipne olmayanlara faşizm istemesi sanırım buda faşizm isteme özgürlüğü olsa gerek

0|0
    0|0
  • vehhabi?

0|0
    0|0
  • 0|0
    0|0
  • Carsaf nedir ya , bak tesettur karsi cinsin sehvetini uyandirmamak icin kendini gizlemektr , sen carsafi giyince zaten göze batyon :)))

0|0
    0|0
    • Yanlis dusunuyorsun

• Bak bn tesetturden yanayim tabiki , ama şunu yap insanlara iyice bak carsafli olana gözun direk takilir, bu dogaldr , sen mahremini carsafszda korursun , amactır önmli olan Allahın bahşettigi mantkla hareket et , kişi ögretisyle değil ,

• En iyi ortunme seklinin carsaf oldugunu dusunuyorum. Yorumun icin tesekkur ederim

• İlginç benzetmeler.

0|0
    0|0
  • Özgürlükçü düşünce sistemine sahip bir birey olarak isteyen çarşafla isteyen mini etekle gezebilir. Ne var ki özgürlükçü düşünüyorum anlayana...

0|0
    0|0
  • O kim ki? Alakası yok. İnsanlara saygı duymak lazım istediği şekilde giyinebilirler.

0|0
    0|0
  • hiç böyle bir benzetme duymadım. olabilir. milletin tonla önyargısı var zaten

0|0
    0|0
  • çarşaflıysan ya vahhabisin ya müşrik :D

1|0
    0|0
  • Kara çarşaf giymeden de vücut hatlarının gözükmesi engellenebilir: Pardösü ya da geniş giysilerle... Kara çarşaf da bir seçim ancak ben, eşimin kara çarşaf giymesini istemezdim. Ne gayrimüslim özentisiyim ne de mini etek yardakçısıyım.

0|0
    0|0
  • hakaret edemem onların kendi görüşü de tuhaflar ya :) hep aklıma benim baytan bıyıklılır bunlar derdim :D ondan yüzleri kapatıyor derdim :D

0|0
    0|0
  • canlı bomba olabilir. uyuşturucu, silah taşıyor olabilir. uzak durmak lazım. yazık..

0|0
    0|0
  • Nazgul kılıklılar sizi

0|0
    0|0
  • çünkü onların özentileridir suud rejimi bile açılmaya başladı

0|0
    0|0
    • Suud rejimi bizi ilgilendirmez. Onlar ingiliz ajanlaridir.

• ingiliz ajanı değil kuklası ben riyad tayım vahhabilik zaten bir mezhep değil bana göre 19-20 yy. da çıkmış saçma bir zihniyet ve korkarım ki türkiye ve diğer çarşaflılar onların yolunda

• Hayir carsaf suudilerden cikmadi zaten vardi.

• Nötrüm

0|0
    0|0
    • Profil resmini gördüm de fikrim değişti ufak çocuğa yapmayın barı Meleke o..

• Küçük çocuklar boydan boya kapatmak mi şirin? Benim bildiğim böyle şeyler yeminli giyilir küçük çocuğun böyle şeylerden haberi olduğunu anladığınida sanmıyorum allah mi emretmiş küçük çocukların böyle giyinimini?

• Yeminli giyildigi falan yok. Tercih meselesi. Cocugun zorlami giyip giymedigi belli degil. Cocuk nasil alisirsa buyudugundede aynisini yapar.

• banane kim nasıl giyinirse giyinsin istersen çıplak gezsin, bana göre çıplağıda aynı çarşaflısı da

0|0
    0|0
  • Basima bisey gelmeyecekse ben ninjalara benzetiyirum

0|1
    0|0
    • Başina birsey gelmez merak etme. Kimseye zararimiz falan olmaz. Ama sizin bize kininiz zarariniz cok fazla!

• Benim kimseye kinlendigim yok isteyen cihatci olur isteyen solcu isteyen ateist beni ilgilendiren insan olmasi. herkes istedigini giymekte ve yapmakta ozgurdur. sorun kulla allah arasindadir bizi ilgilendirmez

• Yav çarşaf nedir yapmayın lütfen 21. yy ya

0|0
    0|0
    • Allahın dini her devre hukmeder. Kadinlarin boyle giyinmesi sizi rahatsiz ediyorsa baska gezegenlere gidin. Mars tam sana göre.

• Çarşaf ne alaka? şimdi bir kadın çarşaf giyiyor diye erkek ona bakmayacak mı ağzımı açtırmayın ve tartışmak istemiyoum burda ayrıca mars soğukmuş senide anca güneş paklar saygılar...

• Benden uzak olunda az ötede yiyin kafayı

0|0
    0|0
  • takma kafana teşhircilik diye bişi var bu dönemde :D sinek üşüşmesinden iyidir :D

0|0
    0|0
  • ne alaka?

0|0
    0|0
  • Ben hocalık yapıyorum kızım. Sen doğrusunu yapıyorsun. Bakma sen kimsenin dediğine canım. Aferim sana maşallah güzel kızıma 😘🙏

0|0
    0|0
  • valla hiçbir fikrim yok tam tersi tesettürn öyle olması gerektiğine diye inananlardanım ama fikirlerimi inancımı gizli tutmaktan bıktım usandım. millet sevgili yapıyor öpüşüyor el ele tutuşuyor totosunu gösteriyor ve biz bunlara hiçbirşey demiyoruz ama gelde çarşaflı bir bayan görünce saydıroyrlar zaten aşşağıda saydırmışlar :/

1|0
    0|0
  • Ben aksine İsmailağa cemaatine mensup olduklarını düşünüyorum ki genelde öyle çıkıyorlar.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• Rica ediyorum orda burda ajitasyon yapmaya devam etmeyin kimin haklari yendigi cok acik ortada degil mi ah bir de madur edebiyati yapmiyorlar mi!!!

0|0
    0|0
  • Hayir bende merak uyandiriyor yasantilari sadece.

0|0
    0|0
  • yani gereksiz yorumlar bncede

0|0
    0|0
  • vehhabi ne demek?

0|0
    0|0
  • Özür dilerim , vehhabinin ne olduğunu bilmiyorum.

0|0
    0|0
  • hayır bence alakası yok

0|0
    0|0
  • Notrum

0|0
    0|0
Yükleniyor...