18 Yaşındayım hiç sevgilim olmadı sizce normal mi, anormal mi?

Asosyalim arkadaş sayım çok az günümü kitaplarla ya da teknoloji harikalarıyla geçiriyorum dışarıdan çeşitli yorumlar alıyorum işte iyisin, zekisin gibisine ama sevgilimin olmaması abest geliyor bazen çirkin bulduğum arkadaşlarıma yanımda teklif ediyorlar fakat ben yalnızca izlemekle yetiniyorum kızlara açılamıyorum yengeç burcuyum reddedilmek çok koyar neyse tavsiyelerin varsa sevinirim.

0|0
4|4

En İyi Kız Görüşü

• erkeklerde kızlar için ilişkide çekicilik ve çapkınlık yakışıklılıktan ziyade biraz daha öne çıkıyo. bence bunu normal-anormal gibi göreceli bir şekilde insanların fikirlerine sunmamalısınız, çünkü yalnız olmak nedense kötü karşılanıyo toplumda. yalnızlık=saplık gibi. bende 17 yaşındayım 18'e giricem ve benimde şimdiye kadar hiç sevgilim olmadı ve ben halimden memnunum kimsenin ne düşündüğüde umrunuzda olmamalı bence bu kadar kişisel bir konuda. kişisel fikrime gelince bence gayet normalsiniz ve bir erkeğin popülerlikten çok kitaplarla uğraşması bana göre daha çekici..

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Ben 21 yaşına geldim benimde olmadı

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

Erkekler Ne Diyor 3

• Kardesim s ende cekingenlik varsa tavirlarina yansir bendede cekingenlik sorunu var bendede vardi şu an haladaha biraz var ben bu konularda ben psikologla görüştüğümde bana eski yaşanılan veya hiç yaşanılmayan olaylarında etkisinin olabilceğini söylemişti. Sana yardım edebilirim aslında senin cevabınında bana bir yararı olabilir bu olayı kendimde çözebilmem için. Yaşanılan yaşanılmamış olan olay derken mesela hiç hayatında doğduğundan bu yana dusun , bu zamana kadar hic sevdigini veya asik oldugunu dusundugun (platonik askta olabilir) biri oldu mu mesela 1 kezde olsa gozyasi doktugun? Veya en fazla ufak hoslantilarmi oldu dogdugundan beriBunu iyi düşün kardes sana bana doktorun söylediklerini yaşadığın veya yaşamadığın duygulara göre sonucunu ve çözümünü sadece verdiğin cevaba göre söylicem. O yuzden iyi dusun bu sordugumu. Birde bende cevabına göre kendimle ilgilibir sonuç çıkarıcam Allaha inancin uzerine dogru cevapladigina yemin edebilirmisin kardesim en son banada bu sekilde faydasi olcak mesajdanda yazabilirsin

0|0
    0|0
    • Sevdiğim oldu elbette mesela ilk okulda kızın biri çok güzeldi sarışın mavi gözlü öğretmen yanıma oturtmuştu herkes gözünü ondan alamazken ben bakmaya utanıyordum o kızın çok sevgilisi oldu bende onu sevmemeyi denedim ve başardımda liseye yeni başladığımda bir kıza aşık oldum tanıdıkça nefret ettim sonra yine bir kıza aşık oldum o da olmadı kendini fazla güzel görüyordu hiç birine çıkıpta seni seviyorum diyemedim bana soracak olursan seni biri sevdimi diye sadece bir kişi sevdi oda güzeldi yurt dışında kalıyordu ama kan bağımız dolayısıyla ben reddettim anlayacağın aşktan kilometrelerce uzağım son bir yıldırda kiracımız olan karşı dairemizdeki öğretmeni seviyorum aslında fazlada güzel değil ama gülüşü beni etkiledi neyse onada hayatım boyunca açılacağımı sanmıyorum kendimi çirkin görüyorum öyle işte ben Yemin etmeye tövbeliyim yazdıklarım tamamen gerçektir yalan söyleyen onun bunun çocuğu şerefsizdir.

• normal

0|0
    0|0
  • Bence sevgilin olması seni kaliteli insan yapmaz kitap gibi iyi arkadaşın olduktan sonra dergiler oku mesela erkek dergileri oku bak Nasıl insanların sana bakışı değişecek göreceksin

0|0
    0|0
Yükleniyor...