Kızlar, Bu kızların yaptığı sizcede ayıp değil mi?

bugün bir bayan voleybol maçına gittim ve bileim gereği en öndeydim ordada sağ tarafta ısınan yedek oyuncular vardı ısınma hareketleri yapıyorlar maç boyunca ve volaybol taytlarını biliyorsunuz malum çok kısa doğruya doğru birkaçkez gözüm kaydı onlara ama hiç rahatsız edici bir bakış yapmadım ve bakarımda maç parasını vermişim neticede istedğim yerede otururm onlar orada taytla diye ben en önde oturma hakkımdan vazgeçemem neyse sanırım benim oturmamdan rahatsız oldular ters ters tribüne doğru baktılar birtanesi gitti beline havlı bağladı sonra o an üstümde oturan kız bana eğildi ve kızlar heralde rahat edemiyor sizden yan tarafa geçermisniz dedi bende tabiki geçmedim hiç geçemem wlla sizcede bu kız ayıp yapmamışmı?

Güncellemeler:
yorum yok mu :((
yorum yapana art 1

0|0
2

Kızlar Ne Diyor 2

• Cok sacma sizin dilediginiz yere oturma hakkiniz var

0|1
    0|0
    • çok teşekkür ederim size gerçekten... neticede ben o maça gelmişim para vermişim onlara destek veriyorum ısınan oyunculara baktım diyede bir suç işlemiş olmam neticede öyle değilmi?

• Tabiki de bundan doğal ne olabilir ki o zaman erkekleri kiz maçina almasinlar? Sacmalik orda bulunan her erkek o kizlara bakar kimse itiraz etmesin yani kotu bişey yapmamişsiniz sıkmayın canınızı

• peki çok teşekkür ederim biraz içim ferahladı.. peki birşey diyene ne gibi bir tepki vermek lazım kızlar bu tarz lafları daha iyi çeviriyor nasıl demem lazım hani olursa bir erkek ya da kız diyelimki bana şuraya geçermisiniz kızlar rahatsız oldu sanırım dese mesela?

• Nasıl baktıysan artık.

1|1
    0|0
    • sende olsan sende bakardın kabul et sadece 1-2 kez ne yapıyorlar diye baktım birde tribünün o bölümüne erkek oturamaz diye birşey mi var

Yükleniyor...