Yaşadığınız en büyük hayal kırıklığı neydi?

Yaşadığınız en büyük hayal kırıklığı neydi? Detay verir misiniz?

1|1
12|12

En İyi Kız Görüşü

• h enlerim birkac tanedir ve birbiriyle yarisacak sahaneliktedir. ama son zamanlarda karar verdim birtanesi acik ara onde.
    o da sudur;hayatta belkide encok guvendigim, inandigim insanin hic aklima gelmeyecek sekilde beni hayalkirikligina ugratmasi hatta asagilamasi, yalan soylemesi ve bunu umursamamasidir. beni hice saymasidir.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• birgün mahallede arkadaşlarla köşe başında gölgede oturuyoruz. hava sıcak olduğu için her zamanki gibi kola içip laflıyoruz. mahalleye beyaz bir broadway girdi (erkeklerden beyaz olmayan broadway mi olur gibisinden bir şey duyuyorum ama var, bizim akrabada bordosu var.) arka koltuğunda kızıl saçlı masmavi gözlü beyaz tenli bir kız vardı. o an resmen aşık olmuş olmalıyım ki bizim çocuklar oo falan yaptılar. mahalleye yeni taşınan komşularımızın evlerinin önünde durdular. akşam oldu kız bizim mahallenin kızlarıyla takılıyordu bizde kahvenin önünde oturuyorduk. sonra bizim çocukların şeytanlığı tuttu ve kızlarla voleybol oynayalım dediler bizi de yan yana getirdiler (şerefsizler). biz bunla tanıştık kaynaştık falan tam 10 gün boyunca hep beraberdik. sonra bir gün geldi ve artık misafirliklerinin bittiğini söyledi. ikimizinde gözleri kamaştı. yanağımdan öptü ve seni hep seveceğim dedikten sonra o beyaz broadway'e binip gitti. araba sokaktan çıkınca yere diz çöktüm ve ağlamaya başladım. bizim çocuklar tamam olum sakinleş derken bizim çocukların arasından maskeli biri çıkıp kafama silah doğrulttu ve sıktı. tam o anda uyandım ve tam 2 hafta aşk acısı çektim lan. keşke gerçek olsaydı da gerçektende kafama sıksalardı.

1|0
    0|0
  • hagi nin futbolu bırakması hıaa :(

0|0
    0|0
  • Hayallerimin yıkılması

1|0
    0|0
  • Değmeyen insanlara emek verdim.

0|0
    0|0
  • Aldatılmak

0|0
    0|0
  • taşeron elemanı olarak çalıştığım fabrikada personele geçme şansı vermişlerdi ama olmadı daha sonrada sağlık problemleri yüzünden hazır iştende ayrılmdım şimdi hiçbir fabrikada işe giremiyorum

0|0
    0|0
    • Neden ki

• Is bulamiyo musun?

• eski işime geri döndüm ama o fabrikaya bir girebilseydim hem iyi bir maaşım hemde sigorta ödenme sıkıntım olmayacaktı

• Doğarken Ağlamam

0|0
    0|0
  • Bu gün yaşadım inana biliyormusun

0|0
    0|0
  • Şu anda bu soruya yorum yapıyor olmam

0|0
    0|0
  • hala yaşıyor olmam

0|0
    0|0
  • 6 yıldır şampiyonluk görememek

0|0
    0|0
  • bir akşam arkadaşla acil servise gittik orda bir doktor gördüm orda birbirimizi görünce resmen 2 mizde donduk kaldık çok güzel güler yüzlü biriydi neyse ardan bir iki gün gecti yine gittim acile orda yine bakıştık falan neyse bunu faceden ekledim kabul etmedi üstüne üstelik engelledi beni resmen araba çarpmışa döndüm

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 11

Yükleniyor...