Bir şeyin olacağına yüzde yüz nasıl inanırım?

Arkadaşlar bu ara o kadar hissizleştim ki, ne yaparsam yapayım bu şeyden kurtulamıyorum. Bir mucizeye ihtiyacım var, bir şeyin olacağına nasıl inanırım? Var mı bir mucize yaşayan?

Güncellemeler:
Nasıl inanıyorsunuz yüzde yüz olarak?

0|0
2|8

En İyi Erkek Görüşü

• şimdi olmayacak duaya amin denilmez ne itediğini bilelim ilk önce , ama mucize dersen bana göre vardır sana göre yoktur kaç kere olmuyacak durumlara grdim kurtuldum inanamazsın , bu dünya dayanma dünyasıdır darılma dünyası değil ona göre yaşa bence.. kendini birşeylere bağla

1|0
    0|0
    • Yaa tebrikler size valla, ben hehang bir dua ederken bile içimden gelmiyor artık nasılsa olmayacak tarzında ama Şu an hiç bir duygu hissetmiyorum :(((

• inşallah dilerim öyle olur. Sizin gibi insanları görünce çok mutlu oluyorum. Rabbim size tüm güzellikleri ve mutlulukları yaşatsın inşalalh. Çok sağolun güzel önerileriniz için.

• ne demek :) iyi günler

En İyi Kız Görüşü

• Kendi kapasitenin farkında olarak.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Bak benim sevgilim i baskasina verdiler (zorla ailesi verdi )2 ay haber alamadim moralim bozuldu isi biraktim ailem ile tartistim veee 2 ay sonra ailesi imana geldi kiza acidi vaz gecti annesi ile tanistim onayini aldim eski isimden 5 kat daha guzel iş buldum kizi ailem le tanistirdim ailemle aram super sence bu mucize mi? ufak tefek olanlari saymıyorum

1|0
    0|0
    • Ayy sizin için çok sevindim, cidden mucize :) peki nasıl oldu? Siz hep olumlu mu düşündünüz, dua mı ettiniz?

• Yaaa nişanlınıza bayıldım, yeminle tanışmak isterdim :) kızın kalp gözü açık, sakıncası yoksa size özelden bir şey sorabilir miyim?

• Tabiki burun :)

• Oyle olurmu dogalsin , senin inanman onun olacagini gostrmz

1|0
    0|0
  • yoktur şans veya nasiptir sol tarafınla alakalı !

1|0
    0|0
  • birşeye inanadığınızda olma ihitmali daha yüksektir.

1|0
    0|0
    • işte onu yapmayı başaramıyorum, nasıl yapmalıyım?

• öncelikli olarak mantığınızla bakmalısınız. ozaman olma ihtimalini görüyor olacaksınız. o da sizin inanmaya başlamanızın ilk adımı olacaktır. mantığınızla bakmanız gereken bir olaya salt duygularınızla bakarsanız yıkım yaşarsınız. tabi bunu tam tersi de geçerli. yani olaylara bakış açılarımıza bağlı yaşama umut ve umutsuzluk içinde değerlendirmek.

• Ben kaybettim artık

1|0
    0|0
    • Ama böyle yaşamak da kötü ben de öyleyim toparlanmaya çalışıyorum :(

• Öyle demeyin ya :( Sırf biz olumsuz düşünüyoruz diye aslında.

• Ben hiç kaybetmemistim umudumu lakinmolmayinca pembe hayallere gerek yok. Köy ver gitsin olmuyorsa olmuyor dur der sonra zaten kader değilmi der artık ne el acAr ne isterim,

• Bunu yaşamak zorunlu bir şey değil sıradan insansiniz !

1|0
    0|0
  • İnanma zaten olana kadar eline geçene kadar yaşayan kadar inanma sonunda pişman olurusn

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Evet yasadim

0|0
    0|0
Yükleniyor...