Yaşadığımız ülkenin geleceği ne olur?

tam olarak bu videodaki gibi olma ihtimali büyük tabi. peki bu konu üzerine yorumlarınızı alalım mı? böyle olmasından memnun olacaklar mutlaka vardır. olmayacaklar da. ama bir görelim ks yi :)

Güncellemeler:
özellikler pembelerin yorumları önemli söyliim
...

0|0
1|8

En İyi Erkek Görüşü

• Persepolis, İran'daki şeriat devrimi... Animasyon iran'da geçiyor ve bunla alakalı, ama örnekleme güzel.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Persepolis'i izlemiştim.
    Gidişat o yönde...
    Eğer bizleri öyle bir son bekliyorsa,
    fırsatını bulur bulmaz, herhangi bir Avrupa ülkesinin vatandaşlığına geçmek,
    tek seçenek olarak görünüyor.

1|0
    0|0
  • Persepolis tek kurtuluş kaçmak adafdafad

1|0
    0|0
  • Benim yasam tarzima polis bile karissa onun kanini dokerim.

1|0
    0|0
    • işte iktidar baskı aygıtları ile sana karşı olmayı kafasına koyunca ki bugun de öyle, çok bişey yapamıyorsn.. o yüzden gelecegi okuyup ona göre zamanında bişey yapması gerekiyor milletin.

• Rica ederim kuskun olmasin saglayacamdan 😂 Locada seninde bir yerinvar artik 💪🏼😂

• çok sevindim.. :)

• olduk bile. sen İstanbul ümraniyeye sultanbeyline bir gel de gör.

1|1
    0|0
    • istanbulun ne durumda oldugunu iyi biliyorum. hiç açık yeri olmayan gözlerini bile siyah gözlüğü ile kapatan simsiyah kelimesinin hakkını verenleri çok gördüm. ama en azından ben zorunda deglm onlara benzemenin. tabi şimdilik.

• Örnekleme çok güzel olmuş yanılmıyorsam bu İran da yapılan İslam devriminden sadece bir kesit.

1|0
    0|0
  • Bizde boyle olmaz cunku bizim atalarimiz Osmanli osmanlinin dini konusunda ki hosgorusu malum Gayri muslimim dersen karışan olmaz
    İslamiyette samimiyet arar şeriat
    ayrıca bence iran in islamla pek alakası yok onların tek derdi muslumanlari şiilestirmek
    Onların ataları , fikirleri belli

0|0
    0|0
  • Böyle olmayacagi kesin, 2023e kadar kimler gelir kimler gecer

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

Yükleniyor...