Umursamamayı nasıl beceriyosunuz?

alt katımızda bir kadın var resmen bize eziyet çektiriyor. ne yapacağımı bilmiyorum. kapıdan inerkken ayak sesi çıkıyo diye bağırıyor asansöre binsen yine ses çıkıyo diye bağırıyor. duvarlarımız ince mesela iki ust komşunun sesini bile işitebiliyorum. ust kattaki kkomşunun çocukları bazen ses yapıyor geliyor bize tahta bir sopayla tavana vuruyo. gecenin uçunde elektrik supurgesi çalıştırıyolar diye yoneticiye şikayet ediyo. tahrik tehdit soz konusu. kodumun yoneticisi de neyi bekliyosa imza toplayıp attırmıyo bunu. psikolojim bozulmuş durumda. zaten onceki apartmanından da atılmış buraya gelmiş. bahçemiz var apartmana ait kendi bahçesi sanıyo su damlasa bağırıyo. temizlik yapamıyorum en ufak bir şeyi silkelesem tatsızlık çıkıo. sağa sola bizim hakkımızda kotu kotu seyler anlatıyo. napıcağımı bilmiyorum. lutfen dua edin de s*ktirsin gitsin şurdan:(

0|0
4|0

En İyi Kız Görüşü

• kopege kopek olmak lazim canim
    susma sinme korkma.

0|0
    0|0
    • kopek olsan da yine ne olursa olsun yine seni suçluyo mesela ust kattaki komşunun çamaşırları aşağı duşuyo bazen gidiyo yoneticiye benim attığımı soyluyo

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Kızlar Ne Diyor 3

• Doğuştan gelen bir özellik

0|0
    0|0
  • Binadakilerle konus onlarda ayni dertden muzdariplerdir eminim, birlik olun atin iste, ugrasmaya değmez

0|0
    0|0
    • duvarlara vurunca ben de karşılık veriyorum bazen boylede ust kattaki komşuya rezil olduğumla kalıyorum

• İşte sinirlendiğinle kalıyorsun, atın onu atın atın 😄

• O kişi apartmanda oturmasın o zaman rahatsız oluyorsa yöneticiye anlatın herkes şikayetçi ise binadan yollayın

0|0
    0|0
    • herkes durumun farkında neyi bekliyolarsa attırmıyolar işte olan bana oluyo

• Senin işin zor davalık olursunuz komşunuzla

Yükleniyor...