Paylaşımcı Zeki insan?

Malum günümüzde metre kare başına 10 salak düşünüyor. Sebebpleri çeşitli ama genel olarak teknolojiye (Bilgisayar tv cep telefonu ) aşırı bağımlılıktan kaynaklanıyor. Her neyse. Ameliyatla bile düzelme imkanları olmayan bu salaklara inat zekice bir şeyler paylaşmak ister misin? Bir hayal , bir proje , bir fikir, bir tanık olduğun hadise ya da anı?

0|0
3|4

En İyi Kız Görüşü

• Metrekareye 10 tane değil kişi başına 3 salak düşüyor

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Evet güzel bir başlık, ve kafamda bir soru işareti var:içinde Bulunduğumuz senaryoya göre ben şöyle düşünürüm, Tanrı tek bir bilinç yarattı, hiç birimizin bir birimizden hiç bir farkı yoktur tamamen aynıyız ama şöyle bir tuhaflık hepimiz dünyanın kendi etrafımızda döndüğünü düşünürüz yani farklı olduğumuzu farklı insanlar olduğumuzu oysa ki hayır hiçbirimiz farklı değiliz evet dönüyorum Tanrı tek bir bilinç yarattı ve o bilinçleri çoğalttı peki hiçbirimizin birbirimizden farkı yoksa hepimiz aynı bilince sahipsek ozandan bizi biz yapan yaşadıklarımızdır peki burada hemfikir olduğumuzu düşünüyorum, bizi biz yapan bizim yaşadıklarımız ve hayatta karşılaştığımız binlerce faktörse ozaman bizim ne kıymetimiz var, biz bir merakın ürünlerimiyiz yoksa bir buluşunmu ya da biz diye birşey yokmuydu bize verilen boş bilinçle kendimizi bizmi oluşturduk eğer boş bir bilinçle kendimizi bu Dünyada oluşturuyorsak ki bunu açıklamaya gerek duymuyorum, evet inanmayacaksın ama sanırım cevaba yazarken tam burada 10 adım daha yaklaştım neyse ya bu zaten sandalda tartışılacak birşey değil bunu reelde, sağlam insanlarla tartışmak Lazım, :) derdimide anlatamadım...

0|1
    0|0
    • paylaşımın için sağol.

• inan bana napolitan yani hakkaten inan ki bizim gençlik ben nasılım kaşım nasıl gözüm nasıl dübürüm nasıl bakalım kaç kişi sado mazo sx seviyor gibi şeyler konuşmak yerine böyle şeyler konuşsaydı bu memlekette çok şey değişirdi.

• Abi piyasayı kadınlar esir almış ya sen ne diyiyon.. biraz geniş düşününce, anladın sen.. ve aklında bulunsun gün geçtikçe daha çok anlayacaksın.., doğru diyiyorsun çok Haklısın Herşey gösterişten ibaret olmuş samimiyet kalmamış.. Herşey menfaat ve Ucuz çıkarlardan ibaret olmuş hayat yarışa dönmüş.. 0 samimiyet..

Kızlar Ne Diyor 2

• Ilk cümle çok komikti gerçekten 😀

0|0
    0|0
    • Paylaşacak bir şeyin yok her halde!

• Hayır yok ama bu bağımlılığın ilerleyen yaşlarda azalacağını hatta düşününce şuanki halin saçma geleceğini söylemek isterim. face twitter gibi sosyal hesaplar bu gençleri yoldan çıkardı bu akımı başlattı😊

• Bu sorunun Saçmalığı da ne böyle ohh jesus oohh lord jesuus

0|0
    0|0
    • Neyini saçma buldun? Popomun fotoğrafını çekip ben nasılım başlığı atsam daha mı çok taktir ederdin?

Erkekler Ne Diyor 3

• abi hakikaten bizim milletin işi gücü yok mu ya twitter a girdim sevdiğim insanları takip etmek için birkaç birşey paylaşınca her gün 2 3 kişi eklemeye başladı paylaştıklarına bakıyorum adam aklından her geçeni yazıyor bir amaç yok mutlaka birşey paylaşsında ne olduğu önemli değil ben buna anlam veremiyorum facebook ta aynı şekilde ama twitter facebook tan betermiş onu gördüm 1 haftadır.

0|1
    0|0
    • Kesinkes bilemem ama günlük hayatta iki kelimeyi bir araya getiremeyenler paylaşım sitelerinin verdiği rahatlıkla içlerine attıkları her şeyi yazmaya çalışıyorlar herhalde

• Bu arada dostum şimdi farkettim. Hep merak ederdim nereye kayboldu bu seksenli arkadaşlar diye :) neredeydin sen şu ana kadar sana soracak çok şeyim var tabi müsait isen :)

• müsaitim sorabilisin :)

• Güzel söylemişsin de bu soruyu cep telefonu veya herneyse bilgisayar yardımıyla soruyorsun , komik değil mi sence de :) ?

0|0
    0|0
    • Benim kastettiğim şeyi anlayacak kadar zekisin. Örneğin yemek yerken annen sana tabağını bitir dese kastettiği şeyin aslında tabak değil de içindeki yemek olduğunu anlıyorsun değil mi?

• Sen soruma cevap ver :)

• Hiç komik değil.

• Eğer peşinden koşmaya cesaretiniz varsa, tüm hayalleriniz gerçek olabilir."

0|0
    0|0
    • paylaşımın için teşekkür ederim.

• o kadar berbat sorular sorulur ki bu sitede boyle sorularla karsilasinca sevinirim rica ederim dostum guzel sorun icin ben tesekkur ederim...

Yükleniyor...