Asla başörtülü bir kızla çıkmam ya da?

illa baş örtülü bir kızla çıkarım açık istemem. diyen erkekler var mı?

Güncellemeler:
güncel
gncel

0|0
6|53

En İyi Erkek Görüşü

• Evet. Ben varım.
    Başörtülü ile çıkmayı bırak, oturup iki çift laf bile etmem.

2|0
    0|0
    • iyi de neden

• saygılar kör olduğunuzuda farketmeniz güzel olmuş

• @zuhalde illa senin fikirlerini kabul edecek degl ya. kendince haklıdır. herkesin fikirleri önemli. fikirlerini değiştirmek yanlış

En İyi Kız Görüşü

• başörtü kızın kendi tercihidir bunu bir erkeğe neden soruyorsun ki

0|0
    0|0
    • başörtü degl konu. başörtülü kızlara erkeklern yaklaşımı

• hm o zaman kendi erkek arkadaşlarımdan örnekler vereyim bende sana bir kısmı kapalı kız namusludur algısı hakim bir kısmında ise kapalılardan kork her haltı yer onlar diyorlar bir kısmı ise kapalı ya da açık fark etmez görüşleri daha çok önemli diyor umarım yardımcı olmuştur

Erkekler Ne Diyor 52

• Başörtülü bir kızla çıkmam. Bunun nedeni kendisini bir görüş altında kısıtlamıştır. Her ne kadar kendi içinde bir halt yese de topluma karşı kısıtlıdır. Ve bu kişilerle her şeyi yapamazsın. Örneğin bir LGBT yürüyüşü olur desteklemek isterim ama o ne kadar zorlasa da inanışına terstir (bknz:Lut Kavmi) Denize gidersin herkesin içinde rahatlıkla yüzemez vb. Yani hayatta kendini kısıtlamıştır. Bu insanlarla yaşamak sıkıntılı olur. Çünkü benim anım anımı tutmaz. Bana ayak uydurmayanla da işim olmaz.

1|0
    0|0
  • Asla, asla demem.

1|1
    0|0
  • Başörtülü kızla çıkarım ama ben ateistim, ona uygunsa sorun olmaz. Yine de başörtülü olmaması tercihimdir.

1|0
    0|0
  • asla aksine öyle bir kız bulsam evlenirim tabi başörtü yanında ahlakıda ve kararkteride kafasındakine uygun olacak

1|0
    0|0
  • Baş örtülü kız günah ayağına öptürmez bile. Hiç işim olmaz.

0|0
    0|0
  • Öncelikle insan asla, asla dememeli. Ama başı açık olan biri ile çıkmak isterim.

1|0
    0|0
  • hayatıma tecavuz etmeyecekse olur neden ortulu olmasınkı ama sorun şu dişiliğini kullanıp karşıma turlu bahanelerle gelecekse s. gitsin !

0|0
    0|0
  • Ben demiyorum.

0|0
    0|0
  • Hayatta öyle birşey olamaz neden olsun ki. Kendine aşık edecek derecede güzel olan ve güzel giyinen başörtülüler var

0|0
    0|0
  • Asla başörtülüyle çıkmam

1|0
    0|0
  • Baş örtülü bizim ailemize daha iyi uyar ama başı örtülü veya açık ruhunda ***buluk olmasın gerisi önemli değil

0|0
    0|0
  • Öyle direk bir hedefim yok kalbime hitap etmesi gerek

0|0
    0|0
  • nereye çıkacağımıza bağlı eğer düzgün biryere gideceksek asla başörtülü kızla gitmem ama pazara manava falan gideceksem direk size başvururum <3

0|0
    0|0
  • Benim eski Türk geleneğimde kadına başörtü giydirilmez. Ve herkesin kendi görüşüdür ama ben saçma buluyorum.

1|0
    0|0
  • hayr aksine ilk terchmm

0|0
    0|0
  • başörtülüyle çıkmam

1|0
    0|0
  • Var.

0|0
    0|0
  • isim olmaz...

0|0
    0|0
  • Baş örtüsü ve tam olarak kapalı olması şart ! Evlilik veya sevgililik farketmez.

0|0
    0|0
  • çok açık çok kapalı olmasın farketmez

0|0
    0|0
  • vardır öyleleri

0|0
    0|0
  • İkisi de olabilir önemli olan kafaların uyuşması. Ne açıklar var kapalıdan daha edepli, ne kapalılar var öylesine kapanmış..

0|0
    0|0
  • Ya öyle birşey yok kızlar siz gönele girmeye bakın

0|0
    0|0
  • Öyle bir ayrımım yok

0|0
    0|0
  • Önemli olan zihniyet.

0|0
    0|0
  • bence sorun yok

0|0
    0|0
  • Boyle bir soru sormayı bile aptalca buluyorum ne düşündüğümü sen tahmin et

0|0
    0|0
  • Çıkmam evet.

0|0
    0|0
  • evlenmem

0|0
    0|0
  • Evlendigim kadın başörtülü olması lazım ama sevgilim açık olasada sorun olmaz

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    22

Kızlar Ne Diyor 5

• Asla dememek lazim

0|0
    0|0
  • Bunu neden soruyorsun?

0|0
    0|0
  • Bence cikarlar

0|0
    0|0
  • Evlenmeyi anlatım da

0|0
    0|0
  • Başörtülüyü bilmem de tesettürlü bir kızın amacı flört etmek olmamalı zaten.

0|0
    0|0
Yükleniyor...