#Erkekler ve #Kadınlar Arasındaki Farklardan Birkaç Tane Örnek Verir misiniz?

#Erkekler ve #Kadınlar Arasındaki Farklardan Birkaç Tane Örnek Verir misiniz?
#SerKan1923

@mehcab @aerolite @Hüzün_Kovan_Kuşu @NeOlsun55insonu @pilav_ustu_az_kuru_2 @Sonra_danGurme @TürkErkeğii @UntilTheGrave

@adıyook @Alooğ @AsetonAşkına @Asmalı-mescit @benaslındayoğumm @Kızılcıkk @minik_şirine @pizzaşığı @RenkliRuya

0|1
8|8

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 7

• #bazi kadinlar ve erkekler yaratilis geregi fazla merhametli olurlarken #bazilari da fazla acimasizdir. Allah (C. C) her zaman dengeyi saglar insallah. bir acimasiza bir merhametli gibi dengeyi saglar. zira iki cambaz bir ipte oynamaz.

0|1
    0|0
  • Kadınlar düşünceli erkekler değil

0|1
    0|0
  • Erkek sesli osurur kadın sessiz 😅

0|1
    0|0
  • Amma da eziklemişler kadınları.

0|1
    0|0
  • Kadınlar yüksek sesle konuşmayı ve sesli düşünmeyi seviyor , erkeklerse her ikisini de içinden yapmayı tercih ediyor... Bu yüzden kadınlar erkekleri "duygusuz bencil yaratıklar" olarak görürken, erkekler de kadınları "sürekli kafa ütüleyen başbelaları" olarak görüyor.

0|0
    0|0
  • ikiside bir digerine muhtac iste acik ve net

0|1
    0|0
  • Abarti buldum

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Erkeğin giyinme süresi 5 dakika
    Kadının 1 saat
    Erkekler tuvalette ihtiyaç görmek için gider
    Kadınlar dedikodu yapmaya gider birlikte
    Erkeğin saç tıraş en fazla 20 lira
    Kadının en az 100 lira

0|1
    0|0
  • Erkeğin gücü bir çok şeye yeter sadece kadına yenilir. Kadın ise erkeği yöneterek daha şanslıdır.

1|1
    0|0
  • Resimlere tamamen katılıyorum. Kadınlar çok duygusal sürekli ağlarlar, bir neden olmasa bile. Erkeklerde böyle bir şey yok denecek kadar az.

0|1
    0|0
  • İyikide erkeğim tabisi

#Türkerkeğii

0|1
    0|0
  • El insaf yani o kadar da değil.. O tip olan kadınlar var kabul ediyorum da o kadınlardan daha süs düşükünü olan erkekde var..

1|0
    0|0
  • Çoğu doğru şeyler.

0|1
    0|0
  • Muhteşem.

0|1
    0|0
Yükleniyor...