Şu saçma Diziler kaldırılsın mı artık?

Neden mi çünkü etrafta olan biten bütün kötülükleri dizilerden örnek alarak yapmıyorlar mı? Gençlere iyi örnek verebilecek daha güzel diziler yapabilirler aslında, başarılı o kadar çok oyuncular varken. Özenti, ego , saçma yalan aşk peşinde koşmalar falan bunların hepsinin sebebi çoğunlukla diziler diye düsünüyorum. Aslında bakarsanız gençlerin kendini geliştirmek için iyi yetişmek için o kadr güzel film ve kitaplar var ki elinin altında internet ara bul izle, değil mi? 😡😡
Şu saçma Diziler kaldırılsın mı artık?

3|1
18|36

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• Kesinlikle kaldırılması taraftarıyım. Gerçek hayatta pek rastlanmayacak şeyler konu ediliyor genellikle. Bazen o kadar saçmalıyorlar ki insanları aptal yerine koyduklarını düşünüyorum.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 35

• Ben en çok fino cinsi süs köpeği gibi saçları gözünü kapatan sarışın lolipop gibi oğlanların oynadığı dizilerden sıkıldım. Erkek gibi erkek göremez olduk.

1|0
    0|0
  • aynen ya en alttakini annem izliyor öyyk

1|0
    0|0
  • bunlar hep psikolojik savaş. ben kendi yaş grubuma hayret ediyorum gerçekten ergenlerden başla 30 yaşına kadar böyle insanlar var. Ya büyük bir tuzağın içinde kendi iradeleri dışında kontrol ediliyorlar. Töresine, geleneklerine ve dinine aykırı şeyler bilinçaltlarına sokuluyor ve hâla kendilerini bilinçli ve uyanık sanıyorlar. Medya gençliği ele geçirmiş durumda. acıyorum gerçekten :(

1|0
    0|0
    • Ben sürekli hayatın anlamını ve buradaki amacımızı ya da insanın ne olduğunu nasıl davrandığını vs düşünüp bunalımlara giriyorum etrafa baktığımdaysa dedikodu ve egodan başka bir şey görmüyorum

• Kesinlikle haklısın eig mi seçsem ben bu net ve açık görüşü.

• Çok çok haklısınız... 80 ler ve 90 larda #Bizimkiler #SuperBaba gibi çok güzel diziler vardı ya nerede onlar. .. :(

1|0
    0|0
  • Kaldırılsın valla gına geldi bu tarz dizilerden.

1|0
    0|0
  • Ablacım valla çok güzel bir noktaya değindin.
    Herkeste bir özentilik :D Karakteri zayıf olan insan özenir.

1|0
    0|0
  • Benim ilişkim bu mal diziler yüzünden bitti birde internette saçma sapan ilşki yapıp ya da evlenip sahte mutluluk resimleri paylaşanlar yüznden bitti hep mutlular penbe dünyada gbi saçma insanlar egoist baskalarına beğendirme çabaları ilişkilerini. bu arada seni rüyamda gördüm hatta sohbet ettim.

1|0
    0|0
    • Yaa alla alla ne konuştuk acaba?

• Cidden ama aynı şehirdeyiz bide ya ondan. Karşı karşıya konuştuk burdan yazmiyim sizinle sohbet etmek isterdim sakıncası yoksa:)

• dizi izlemiyorum..

1|0
    0|0
  • şu güneşin kızlarını berbat hale getirdiler yakında emrenin babası ben çıkarsam şaşırmayın

1|0
    0|0
  • Bence hepsi kaldırılsın dizilerin ya

1|0
    0|0
  • konu hep aynı, insanlar neye ıhtıyacı varsa onu ızlıyor mu, ya da ona ne verılırse onu mu ızlıyor? bızde ya vurdulu kırdılı dizi, ya da aşk meşk... hep son model arabalar, yatlar, katlar, manken erkek-kızlar... mıllet olarak bunları ıstıyoruz.

1|0
    0|0
  • Hiç izlemem tv başına doluşup beyinlerini boş şeylerle dolduran insanlardan kurtulalım tabiki kaldırılsın.

1|0
    0|0
  • çok haklısın tvde görüyor anne babadan görüyor cocuklar gencler hepsi uyguluyorlarrr

1|0
    0|0
  • Yenim ediyorum hergün söylüyorum ;bu diziler planlı kalleşlik öğreticileri kısa yoldan köşe dönmece birbirini gammazlama yalan dolan intikam...

1|0
    0|0
  • Kaldırılmalı 😡 ama sektör haline gelmiş

1|0
    0|0
  • Bence kaldırılmalı çünkü insanlarin gençlerin ahlaklarını bozuyor başka hayatlara özendiriyor ve bazı şeyleri benimseterek yanlışa sürüklüyor hayat pembe dizilerdeki kadar masum değil

1|0
    0|0
  • facebookta güzel bir yazı okmuştum eskiden filmler nasıl aile olunur onu öğretiyordu şimdi ise aile nasıl dağıtılır koca nasıl aldatılır onu gösteriyor

1|0
    0|0
  • aynen'!!

1|0
    0|0
  • bencede

1|0
    0|0
  • Dogru şu altdan 2 ci dizini hemen kaldirmalari lazim millete aşiladiklari kotulukten Ana Babanin sozunu yere vurdurtmaktan başka birşey degil

1|0
    0|0
  • ben yerli izlemediğim için kafam rahat.

1|0
    0|0
  • ben olsam dizi sektörüne tamamen el atarım bu toplumda yok böyle hayatlar yani bize ulaşamayacığız hayatlar gösteriyorlar ki bizim orada olmamamızı bu şekilde etkilyorlar

1|0
    0|0
  • Bizim kezbanlar izlemese gerek kalmaz kendiliginden kaldırılır zaten

1|0
    0|0
  • abuk subuk şeyler var komple dizi sektörünü bitirsinler bizde kurtulalım

1|0
    0|0
  • midem bulanıyor hepsinden.

1|0
    0|0
  • kalksın

1|0
    0|0
  • yerli diziler midemi bulandırıyor

1|0
    0|0
  • Hic biri tarzim degil peh

1|0
    0|0
  • katılıyorum hepsi işe yaramaz.

1|0
    0|0
  • maalesef kaldıralamazlar.. kaldırılmaları dahi talep edilemez.. böyle bir televizyonculuk anlayışı ile bu diziler gün geçtikçe çoğalacaktır da.. ne zaman bu dizi tuttu buna benzer 1 milyon dizi daha çekelim kafasından çıkar ve ceplerine girecek parayı düşünmeyi bırakrısa yapımcılar işte o zaman düzgün bir dizi kültürü oluşacaktır... aşk, fitne, fesat, doğu, töre, ihanet, ihtiras, lise dizisi, haremde nasıl sevişilir dizileri vs vs. allahım sana geliyorum!

0|0
    0|0
    • Biliyorum canım arkadaşım yakın bir arkadaşım var yönetmen.

• Erkekler Devam
    5

Kızlar Ne Diyor 17

• Onlar sadece işlerine gelmeyen kanalları kaldırıyorlar. Milletin ahlakı falan umurlarında değil.

2|1
    0|0
  • Evet ya izlemiyorum hiç

1|0
    0|0
  • Cok haklısın nefret edıyorum dizilerden.

1|0
    0|0
  • Aynen hepsi kalksın

1|0
    0|0
  • evet bence hepsi kaldırılmalı özellikle klişelerle, entrikalarla ve aptalca aşk beşgenleriyle dolu bütün diziler kaldırılmal8

1|0
    0|0
  • Bu saçma diziler kadar, evlilik programları da kaldırılsın. İnsanların yararına olacak programlar yapsalar da televizyon açmaya değse.

1|0
    0|0
  • katılıyorum kesinlikle ve bu kadar bos seylere nasılda ilgiyle bakıyorlar anlamıyorum

1|0
    0|0
  • Kesinlikle katılıyorum sana

1|0
    0|0
  • Aynen. TV izleme hevesim kalmadı artık.

1|0
    0|0
  • Bencede ya kaldırılsın. Türkler film yapınca hepsi kopyala yapıştır oluyo.

1|0
    0|0
  • kaldırılsın hepsı dızı yerıne eglencelı yarısmalar ızlensın bılgımızın artacagı...

1|0
    0|0
  • Kesinlikle haklısınız.

1|0
    0|0
  • Aşk Yeniden hariç kalksın tabi

1|0
    0|0
  • Evet evet öyle

1|0
    0|0
  • Kiralık aşk nasıl

0|0
    0|0
    • Bilmiyorum. En Saçma Diziler listesinde bunlar vardı. Daha fazla vardı ben bunları aldım. Kiralık aşk mi olur 😂

• bunlar kaldırılırsa kanallar parasız kalır :D

0|0
    0|0
  • Ya bunları kaldırırlarsa kezibanuslar ne yaparlar sonra

0|0
    0|0
Yükleniyor...