Erkekler neden sessiz utangaç kızları sevmezler veya yaklaşmazlar?

Ben sessiz ve utangaç bir kızım köşede oturup izlerim öyle herkesi lisedeyim ama beni dışlıyolar benimle konuşmuyorlar öyle asosyalda değilim her zaman tebessüm ederim bu zamana kadar hiç erkek arkadaşım da olmadı evlendiğim adamla bu tür şeyleri paylaşmak istiyorum kısacası neden sessiz kızlar değilde rahat kızlar tercih edilir?

Güncellemeler:
Erkekler neden sessiz utangaç kızları sevmez veya yaklaşmazlar?

0|0
0|7

En İyi Erkek Görüşü

• onun sebebi var :)

0|0
    0|0
    • Neymiş onun sebebi peki?

• 25 29 sanıyordum pfff :D

• Rica ederim.

Erkekler Ne Diyor 6

• Kötü niyetli, amacı cinsellik olan bir nesil geliyorda onun için. Seninle cinsel arzularını yapamayacaklarını düşünüyorlardır.

Aslında sessiz, çekingen ve utangaç kızların daha bir gizemliliği ve sevimliliği vardır.

0|0
    0|0
    • Peki ben ne zaman bir adam tarafından gerçekten sevilicem?

• Yaşım küçük ama insan geleceğini de merak ediyo haliyle bende gelecekte nasıl olucak acaacaba diye şüpheleniyorum

• Allah izin verirse önünde uzun bir gelecek var. Bu geleceği şekillendirmekte senin elinde.

Duygusal yönden bazı eksiklikler çekiyor olabilirsin. Etrafından etkileniyor olabilirsin. Ama bunlar için biraz erken.

Bu yaşta yapman gereken bence gelecekteki mesleğini seçmek. Bunu yaptığında arkası kendiliğinden gelecektir. Para, aşk, evlilik, yaşam kalitesi vs. hepsi bu dönemde yaptığın tercihler ve başarılarına bağlı.

Dürüstlüğünü, saflığını, temizliğini koruduğun sürece sonunda kazanan hep sen olacaksın.

• ben mesela hareketliyim duramıyorum yerimde biri beni yavaşlatıyorsa ben onu sevmem yani kafalar uyuşmuyor sessizlikle alakası yok bacım

0|0
    0|0
    • Şimdi şöyle söyliyim ben sessizim fazla konuşmam ama samimi olduklarıma göre dünyanın en eğlenceli kişisi samimi komik geliyorum bu durumda sıkıcı değilim bende çok harketliyim yardım etmeyi bişeylerle uğraşmayı çok severim hatta hep içimden gelerek tebessüm ederim öyle somurtan bir yüzüm yoktur buzlar kraliçesi değilim anladığın yine insanlarla konuşmaya çalışırım pozitif bir yapım var ama bunların yanında utangaç yüzü kızaran gerekmedikçe konuşmayan bir yapım daha var

• İşte diyorum ya abicim daha küçüğüm bunları düşünmemem lazım diye

• aferin sana hadi şimdi pc bırak da ders çalış :)

• Alakası yok, sessiz utangaç kız tatlı gözükür. Belki ffiziksel anlamda çekici değilsindir.

0|0
    0|0
    • Güzel olduğumu söylerler yüzüm orantılı buğday tenliyim 1.63 boy 53 kiloyum yanı fiziğimde gayet düzgün saçlarım belimi geçiyo kestane rengi saçlar kehribar kahve gözler daha ne olsun :)

• Bilemiyorum, söylediğin özelliklerden çekici olup olmadığını anlamak güç.

• Ya tabi daha yüz hatlarım değişip belirginleşirde boyum uzar felan sorun o değil ben kendimi gayet beğeniyorum sorun sadece neden dışlandığım

• Sessiz kızlar değil de konuşkan kendini ifade eden kızlar ilgi çeker sen seni seviyorum kelimesini bile söylemekte utanırsın biraz antrenman yap benden tavsiye sahte bir Nickle adres aç faceden konuş içindekini dök korkunu yen tavsiyem bu

0|0
    0|0
  • Ben nedense sessiz utangac kizlari seviorm..

0|0
    0|0
  • severım D:

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...